Najlepšie aplikácie na profesionálne vytváranie spomalených videí pre Andriod User

Spomalené videá sú neuveriteľnou metódou na podčiarknutie špecifikácie a ich sledovanie je také významné. S miernym dopadom pohybu môžete zmeniť nudnú kroniku na zaujímavé video.

Väčšina mobilných telefónov leader je v každom prípade vybavená fascinujúcimi prvkami, napríklad spomaleným videozáznamom. V každom prípade je šanca, že takúto aplikáciu nemáte, aplikácie v Obchode Play zabezpečené.

Najlepšie aplikácie pre Android pre videá Slow Motion

Editor videa a bezplatný tvorca videa - VivaVideo

Ako jedna z najpopulárnejších aplikácií na nahrávanie videa ponúka Viva Video rýchle zariadenia na úpravu videa, vrátane úpravy videa s miernym pohybom. Aplikácia vám vo váš prospech umožní pomocou pár klepnutí orezať, spojiť a konvertovať video v normálnom pohybe.

ako uložiť rozloženie ikon na ploche Windows 10

Rýchlosť videa znížite na 0,25-násobne alebo zvýšite rýchlosť až niekoľkokrát bez námahy. To, čo robí túto aplikáciu čoraz príjemnejšou, je voľba ponechať zvukový tón nezmenený, keď prevádzate video na pomalý pohyb alebo naopak.

Aplikácia je najlepším korektorom videa pre online fázy života a ponúka rôzne kapacity, ako je strih a rozdelenie videa, ktoré vám umožňujú rozdeliť vaše video do rôznych spôn na prenos a ďalšie zmeny.

Bezplatná forma je prijateľná na individuálne použitie. Neustála prezentácia reklám je hlavnou dráždivou zložkou využitia zvýraznení kvalitného videa, ktoré nič nezmenia.

Centrálnou spleťou je neschopnosť odoslať vaše zmenené nahrávky v HD rozlíšení, pretože spadá do množstva prémiových prvkov, z ktorých môžete profitovať, len čo za ne zaplatíte. V každom prípade však môžete položiť ruku na vynikajúce body a venovať sa voľnému času na testovanie troch dní a kúpiť si správu, ak si myslíte, že je to chvályhodné.

Stiahnuť ▼: VivaVideo

Videoshop - spomalené videá

Ďalšou aplikáciou na úpravu videa, ktorá ponúka užitočné zvýraznenia videa, je Videoshop - Video Editor. Aplikácia umožňuje rozrezať a orezať video, aby ste dosiahli vynikajúcu voľbu a do videa zahrnuli svoje ideálne zvukové efekty alebo hudbu.

Mierny pohyb a zvýraznenie rýchleho pohybu aplikácie vám umožňujú prejsť z každodennej spony na príliš chladné video. Táto aplikácia, ako VivaVideo, vôbec nie je prispôsobivá, aby udržala nezmenený zvukový tón, čo sa môže javiť ako problém, ak neočakávate vytvorenie vzrušujúceho videa.

Aj keď hlasové zariadenie môžete využiť na nahrávanie pohyblivých pohybov, platením za eso aplikácie, pretože neposkytuje voľný čas na testovanie.

V každom prípade, pokiaľ ide o bežné úpravy videa, aplikácia vám umožní pridať si do svojich video účtov svoj ideálny soundtrack. Môžete dokonca zaznamenať svoj zvuk a šikovne ho použiť na svoje zmenené video, aby ste dosiahli spojenie s mediálnym dokumentom.

myš a klávesnica Battlefront 2 nefungujú

Stiahnuť ▼: Videoshop

PowerDirector - aplikácia Video Editor, najlepší nástroj na tvorbu videa

Ďalším odvážnym rozhodnutím, ktoré môžete urobiť, je Power Director. Program, ktorý pôvodne vytvoril program CyberLink, je program na zmenu videa pre Windows. Výnimočnosť tohto produktu sa dostala do androidov. Vytvorenie aplikácie, ktorá vám umožní dôsledne meniť nahrávky. A premeniť ich na bezchybný pohyb v miernom pohybe.

Aby ste mohli túto aplikáciu využívať ako odborník. Certifikát sprevádza oblasť s inštruktážnymi cvičeniami, ktorá vám umožní pochopiť rozhranie a šikovne ho používať. Alternatíva k priamemu importu nahrávok z Disku Google je čoraz užitočnejšia. Zmena ideálneho videa bez ohľadu na vašu fyzickú oblasť.

Najzaujímavejšou časťou je prispôsobivosť pri pridávaní rôznych zvukových stôp k videu. A posuňte a priblížte svoje video a získate tak hlbšie vedomosti, ktoré sú dôležité pre expertné zmeny vyžadujúce uvádzanie položiek.

chromecast druhý monitor mac

Rovnako ako väčšina ostatných aplikácií na úpravu videa, program Power Director vám navyše umožňuje prechádzať celým radom rozsiahlych zmien a vylepšených vizualizácií pre vaše mierne pohyblivé spony, aby ste mohli myslieť na oslnivé video.

V prípade, že nie ste spokojní s každodenným základom svojho videa, môžete využívať chroma kľúčovú zložku a prehliadať celý rad výhod FX. Inak si môžete vybrať zo súboru návrhov nadácií, získať atraktívny základ a rozdať svoje posledné video do cloudu CyberLink Cloud, aby ste sa dostali k videu v ľubovoľnom gadgetu, ktorý potrebujete.

Stiahnuť ▼: PowerDirector

Quik - bezplatný editor videa pre fotografie, klipy, hudbu

Aplikácia je Quik - bezplatný video editor pre fotografie, klipy a hudbu. To si navyše získalo značné množstvo sŕdc s priemerným hodnotením 4,7 v obchode Play. Táto aplikácia ponúka priestor na 360-stupňové prispôsobenie vašich nahrávok. A sprevádza celý rad užitočných vychytávok, to tiež za nič.

Pozri tiež: 10 úžasných aplikácií pre Android na zmiernenie stresu pre používateľov, ktoré majú zmierniť stres

Aplikácia je na použitie príliš jednoduchá na to, aby sa pohrala s rozsahom najdôležitejších prvkov. A myslite na zdieľateľné video zostrihané iba za pár minút. Vyberte si ideálny smer pre svoje video alebo ho orežte predovšetkým podľa svojho sklonu.

Ľahko použiteľné rozhranie aplikácie konvergovalo k množstvu videí. Hlavné body zmeny sú navyše dôvodom jeho veľkej prevalencie. Môžete strihať, otáčať, meniť poradie a zvoliť si ideálny formát pre strih videa a fotografie.

aktivácia zlyhala, pretože toto zariadenie nemá platné digitálne oprávnenie alebo produktový kľúč

Vyberte si zvukovú stopu, ktorá vyhovuje vášmu videu alebo prenosu - náš zvuk v ktorejkoľvek z bežne používaných zvukových organizácií. Quik vám nielen umožňuje prepínať medzi strihmi videa na video s miernym pohybom. Ponúka však priestor na nekonečné prispôsobovanie, ktoré mu dodáva trochu sviežosti. Môžete zahrnúť emotikony, prekrytia obsahu a to je iba špička ľadovca.

Bohatstvo zmeny videa zdôrazňuje v podmienkach bez propagácie. Okrem toho je ponuka bezplatnej aplikácie nepochybne neobvyklou zmesou na objavovanie. Nie je to tak?

Stiahnuť ▼: Quik

Slow Motion Video FX (spomalené videá)

youtube videá sa veľa načítavajú

Slow Motion Video FX je aplikácia zameraná na poskytovanie záznamov mierneho pohybu. Vôbec nie ako väčšina ostatných aplikácií na úpravu videa v obchode Play. Umožňuje vám upraviť rýchlosť videa pre váš obľúbený segment videa.

Okrem toho môžete dokonca obmedziť rýchlosť videa v oblasti a zničiť ju, aby ste rýchlo postúpili do zostávajúcich. Tento prvok vzácne predstavuje akýkoľvek významný kúsok videa v miernom pohybe. Alebo vytvoriť strih videa, ktorý zaujme každého.

Hlavnou nevýhodou je bezmocnosť rozposielať nahrávky v HD formáte zadarmo. Navyše, v každom prípade máte spravidla alternatívu k nákupu špičkovej adaptácie aplikácie. Ak chcete svoje zmenené nahrávky predať v HD formáte a zbaviť sa dráždivých reklám. Ten štvorec na celú vašu obrazovku znova a znova.

Stiahnuť ▼: Spomalené video FX