Najlepšia aplikácia na sledovanie tepu Apple Watch pre vás

Skutočne pohodlnou vlastnosťou mnohých inteligentných hodiniek je ich monitor srdcového tepu. Možno budete chcieť pravidelne kontrolovať svoj srdcový rytmus z mnohých dôvodov. Od zlepšenia vášho športového výkonu po zvládnutie úrovne stresu a tiež po sledovanie vášho zdravia srdca. Je potrebné poznamenať, že monitory srdcového rytmu v štýle hodiniek nie sú lekárske prístroje a tiež nemusia byť vždy presné. Najmä počas cvičenia alebo ak dobre nesedia. V tomto článku si povieme o najlepšej aplikácii Apple Watch na sledovanie srdcového rytmu pre vás. Poďme začať!

Vaše Apple Watch o vás v podstate zhromaždia veľa užitočných údajov za jediný deň, pričom jedným z nich je váš srdcový rytmus. Apple Watch majú snímač srdcového tepu a tiež zabudovaný monitor srdcového tepu, ktorý automaticky odosiela údaje do aplikácií Health na vašom iPhone. A keď to funguje pre väčšinu ľudí, aplikácia Zdravie vo vašom iPhone je naozaj základná. Ak chcete svoje Apple Watch využívať naplno, odporúčame vám stiahnuť si z aplikácie App Store monitor srdcového tepu od iného výrobcu. Tu máme niektoré z nich, ktoré sme pre vás testovali a analyzovali podľa rôznych denných potrieb a harmonogramov. Poďme sa na ne pozrieť.

Najlepšia aplikácia na sledovanie tepu Apple Watch pre vás

Analyzátor srdca

Bohužiaľ, displej Apple Watch je v porovnaní s telefónom dosť obmedzený, avšak komponent Watch nie je taký pekný ako nová aplikácia pre iPhone. Stále je to však veľmi efektívne a dobre využívame aj dostupný priestor.

Reklama

Aplikácia Heart Analyzer v8 na zápästie v zásade prichádza s vylepšenými a prispôsobiteľnými komplikáciami pre tváre infografikov. Aby ste mohli mať svoj graf srdcového tepu priamo pred sebou. Aplikácia Watch tiež ponúka živé sledovanie srdcového tepu a trendové grafy, týždenné metriky a prehľady tréningov. Môže tiež zaznamenávať spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Ako by ste čakali, dobre sa integruje aj do Apple Health.

srdcová frekvencia hodiniek apple

Veci sú ešte pôsobivejšie na iPhone, kde si môžete pozrieť prispôsobené metriky, ako sú denné alebo nočné odpočinkové srdcové frekvencie, priemerné srdcové frekvencie a tiež historické údaje z rokov minulých. Nové rozhranie tiež robí všetko prehľadnejším a dosahuje zložitú rovnováhu poskytovania množstva a množstva údajov bez toho, aby vás ohromili.

Stiahnuť ▼ Analyzátor srdca pre iOS (zadarmo, 6 dolárov)

Srdce a aktivita HeartWatch

Aplikácia HeartWatch je skutočne jednoduchá, ale intuitívna aplikácia na sledovanie srdcového tepu. To vám v zásade umožňuje sledovať váš srdcový rytmus štyrmi rôznymi spôsobmi. Zaznamenáva tiež váš srdcový rytmus osobitne, kedykoľvek chcete chodiť, cvičiť, spať a tiež keď nečinne sedíte . Aplikácia vyžaduje iPhone, ktorý má nainštalovanú aplikáciu pre zdravie. Okrem toho môžete importovať údaje o zdraví aj z iného kompatibilného zariadenia.

Rozhranie aplikácie je jednoduché a poskytuje vám vzhľad v štýle rýchlomera . Aplikácia má tiež funkciu odznaku. Úplne modrý odznak je ideálny a krúžok okolo odznaku odráža množstvo času stráveného spolu s vysokou srdcovou frekvenciou. Tieto odznaky sa osvedčia, kedykoľvek chcete vidieť stav svojho monitora srdcového tepu na prvý pohľad.

Srdce a aktivita HeartWatch

Môže sa to však javiť ako zbytočné, pre niektorých ľudí to môže byť skutočne užitočné. Majte na pamäti súčasnú úroveň zdravotných problémov súvisiacich so srdcom po celom svete. Ak váš tep zrýchľuje, kedykoľvek sedíte nečinný a nevykonávate fyzickú aktivitu. Potom si môžete skutočne všimnúť aktuálnu sadzbu a potom sa poradiť s lekárom.

Ďalej

Aplikácia tiež poskytuje a komplikácia ciferníka ktorý sa používa spolu s väčšinou tvárí Apple Watch. Jednoduchým kliknutím na komplikáciu môžete zistiť aktuálny srdcový rytmus alebo dokonca súhrn za celý deň. Aplikácia vám navyše umožňuje prechádzať 12-týždňovými údajmi zaznamenanými cez vaše Apple Watch. V nich môžete skontrolovať vzostupy a pády a analyzovať podmienky srdcového rytmu aj pre seba.

šklbanie sa nebude zvykať na chróm

Ak tvoj zvýšenie alebo zníženie srdcovej frekvencie na určitú úroveň, potom vám aplikácia automaticky odošle a oznámenia. Na základe toho môžete dať základnú hodnotu za minútu a denné pripomenutie, aby ste mohli skontrolovať svoje dátové záznamy za posledných 24 hodín.

Stiahnuť ▼ HeartWatch. Srdce a aktivita (2,99 dolárov)

Monitor pulzného srdcového rytmu FITIV

Pulzný monitor srdcového tepu FITIV je v skutočnosti jedným z najlepších na trhu aplikácií na sledovanie srdcového rytmu inteligentných hodiniek. To sa tiež stane byť kompletným sledovaním fitnes a tiež tréningovou aplikáciou. Palubný panel aplikácie na Apple Watch zobrazuje váš srdcový rytmus v mnohých prispôsobiteľných možnostiach obrazovky.

Viaceré vizuálne spätné väzby vášho srdcového rytmu sú v podstate určené na to, aby vám pomohli trénovať lepšie a efektívnejšie. FITIV vám poskytuje jasný a porovnateľný obraz o údajoch o vašom srdcovom rytme. Tiež vám povie o úrovni vášho srdcového rytmu v súčasnosti a tiež po celý deň. Iba pohľadom na obrazovku môžete vidieť, aký dlhý bol váš srdcový rytmus na zdravých úrovniach.

srdcová frekvencia hodiniek apple

Okrem intuitívneho rozhrania a popisného a celkom ľahkého znázornenia údajov sa monitor FITIV Pulse Heart Rate Monitor v zásade hodí tým, ktorí ho predtým používali na inej platforme alebo zariadení. Aplikácia je cross-platform a podporuje tiež ďalšie zariadenia s Androidom. Ak však máte nedávno prešiel na ekosystém Apple a chcete, aby bol váš rovnaký monitor srdcovej frekvencie späť. Poskytne vám ľahkú migráciu dát, takže nebudete musieť začínať od nuly.

Okrem ľahkosti to umožňuje aj aplikácia vytvárať skupiny a podieľať sa na výzvach v oblasti fitnes s inými ľuďmi. Môže to znieť rovnako ako aplikácia Nike Run Club pre Apple Watch. Aplikácia tiež ponúka komplikáciu tváre Apple Watch, ktorá vám v podstate ušetrí prehliadanie pri každom spustení aplikácie. Chalani uvidíte aktuálny stav a mnoho ďalších správ priamo na obrazovke Apple Watch.

Stiahnuť ▼ FITIV Press pre iOS (zadarmo, 2 doláre / mesiac a 10 dolárov / rok pre profesionála)

Zóny pre tréning

Na rozdiel od predvolených aplikácií Zdravie a aktivita na Apple Watch môžu Zóny pre tréning sledovať až 70 fitnes aktivít. Meria vaše tréningy na hodinkách a kontroluje ich na väčšej obrazovke spárovaného iPhonu. Aplikácia môže tiež sledovať intenzitu cvičenia v reálnom čase a tiež srdcovú frekvenciu aj počas vašich fitnes.

Aplikácia je tiež primárne rozdelená do štyroch zón srdcového tepu, napr. Vrchol, kardio, spaľovanie tukov a rozcvička. Používaním tejto aplikácie na hodinkách Apple Watch môžete určite zlepšiť svoj výkon, rýchlosť, kardio vytrvalosť atď.

srdcová frekvencia hodiniek apple

Aplikácia vám tiež umožňuje monitorovať odpočty srdcového rytmu v reálnom čase za rôznych podmienok, zaznamenáva ich však aj na váš iPhone. Dobré je, že Zones for Training je vlastne samostatná aplikácia. Keď trénujete, nemusíte mať pri sebe iPhone. Synchronizácia údajov sa uskutoční tiež automaticky prostredníctvom služby iCloud.

Zóny pre tréning ponúkajú niektoré z ďalších funkcií rovnako ako klepnutie na zápästie. Kedykoľvek sa zmení vaša zóna srdcového tepu, automatické pozastavenie alebo obnovenie behu a výpočet obnovovacej srdcovej frekvencie tiež.

Cena: Zadarmo (Pro - 4,99 USD)

Stiahnuť ▼ - Zóny pre tréning

Kardiogram pre Apple Watch

Majte oči na každodenných činnostiach svojho srdca pomocou kardiogramu na svojich hodinkách Apple Watch. Aplikácia poskytuje vizuálnu prezentáciu vášho srdcového rytmu spolu s interaktívnymi grafmi. Môžete okamžite spozorovať akékoľvek anomálie a trendy. Graf srdcového tepu môžete skontrolovať v reálnom čase na svojom zápästí.

Keď vidíte, akákoľvek zmena v trendoch, môžete si to všimnúť a tiež si zaznamenať príznaky alebo potenciálne spúšťače zmeny. Kardiogram tiež kombinuje možnosti aplikácií Zdravie a Aktivita na vašom iPhone a tiež Apple Watch.

Cena: Bez poplatkov (nákup v aplikácii začína od 3,99 USD)

Stiahnuť ▼ - Kardiogram pre Apple Watch

Srdcový graf

Srdcový graf, rovnako ako názov napovedá, vám poskytuje a grafické znázornenie vašej srdcovej frekvencie odpoveď na mnohých úrovniach. Môžete si tiež pozrieť samostatné grafy týkajúce sa tréningov, histórie alebo dokonca odpovede na vašu srdcovú frekvenciu v rôznych časových bodoch za deň.

Pri sledovaní vášho srdcového rytmu zo zdravotných alebo tréningových dôvodov. Tieto grafické znázornenia šetria váš čas pri výpočtovej časti. Rovnako ako vždy môžete vidieť svoj srdcový rytmus konsolidovaným spôsobom pri každom tréningu alebo akejkoľvek inej činnosti, ktorú robíte.

Na vašom iPhone môžete získať graf svojej srdcovej frekvencie v reálnom čase. Aplikácia podporuje aj snímače Bluetooth a Apple Watch. Môžete tiež skontrolovať svoje tréningové relácie offline, aby ste mohli skontrolovať trendy v dátach. Dôležitou funkciou je integrácia spolu s aplikáciou Apple Health. To vám umožňuje importovať vaše aktuálne údaje o cvičení a ukladať aj nové relácie.

Orientácia na šírku vám umožňuje sledovať vaše údaje na väčších obrazovkách zariadení iPhone a iPod touch. Môžete vykonať jednu platbu a využívať prémiové funkcie aplikácie.

Cena: Úplne zadarmo (nákupy v aplikácii začínajú od 0,99 USD)

Stiahnuť ▼ - Srdcový graf

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Chyba č. 134, fatálny stav

Pozri tiež: Najlepšie aplikácie pre Android Audio Editor, ktoré môžete použiť