Najlepšia aplikácia pre hydratáciu systému Android, ktorá udržuje používateľa hydratovanú

Voda je skutočnou zložkou, ktorú naše telo vyžaduje pre vytrvalosť. V každom prípade je pre nás dôležitú časť legitímna hydratačná aplikácia nedosiahnuteľným záväzkom. Prečo? Pretože dehydratácia je hlavný spôsob, akým naše telo pripomína pitie vody.

Nech je to už akokoľvek, pitie vody len vtedy, keď sa cítite vysušené, nestačí na to, aby ste zostali hydratovaní a stabilní. Musíte rozšíriť svoje denné využitie vody a sledovať svoj denný príjem, aby ste skončili, či už idete cestou vhodnej hydratácie alebo nie?

Budete potrebovať iba základnú aplikáciu, ktorá môže sledovať vaše využitie vody a pripomína vám, že vodu musíte piť čoraz častejšie.

Aplikácia hydratácie

Pripomenutie pitnej vody: sledovač vody a alarmy

S touto aplikáciou vo svojom prístroji nikdy nezostanete tak ďaleko ako hydratácia tela. Aplikácia Pripomenutie pitnej vody sľubuje, že bude vaším vlastným hydratačným partnerom.

Aplikácia zhromažďuje niektoré dôležité jemnosti po usadení, napríklad vašu váhu, sexuálnu orientáciu a vstup tečúcej vody, aby ste si vytvorili nápoj na mieru zameraný na každodenné pitie.

Aplikácia je príliš jednoduchá a ľahko použiteľná s očarujúcou kvapkou vody pod napätím, ktorá vás udrží pozitívnym pri dosahovaní cieľa pitnej vody. Môžete zadať čas budenia a odpočinku v nastaveniach aplikácie, aby ste si počas odpočinku nenechali upozornenia na zvyšné časti.

beta súbor v2.52 zip

Aplikácia vám umožní prerobiť veľkosť šálky a tiež zaznamenať váš súčasný stav pitia. Rovnako vám umožňuje zaznamenať váš príklad pitia a neustále sledovať vaše hodnoty hydratácie.

Stiahnuť ▼: Pripomenutie pitnej vody: sledovač vody a alarmy

Pripomenutie pitnej vody

Ďalšou neuveriteľnou alternatívou, ktorú máte, je aplikácia Drink Water Reminder. Táto aplikácia sprevádza celý rad užitočných prvkov, vrátane alternatív na doladenie vášho začiatočného a konečného času na pitie vody, opakovaných jednotiek štandardného unca (oz) alebo mililitra (ml) a veľkosti šálky.

Aplikácia umožňuje sledovať vašu spotrebu vody pomocou prehľadu prehľadu pre dané rozpätie. Alternatíva k premýšľaniu o aktualizáciách je veľmi užitočná, pretože vám umožňuje porovnať súčasné prijatie a minulé informácie. Aplikáciu môžete tiež prepojiť s programom Google Fit a získať tak progresívny spôsob riešenia wellness.

Ciele prijímania vody každý deň môžete zmeniť v nastaveniach aplikácie. Aplikácia vám navyše umožňuje zvoliť si, koľko času potrebujete na zapamätanie si pitnej vody a zvyšku zvyšku nálady v konkrétnom časovom rámci.

Stiahnuť ▼: Pripomenutie pitnej vody

Piť vodu - Pripomenutie, budík a sledovanie nápojov

Pitná voda - Pripomenutie, alarm a sledovanie nápojov je ďalším mimoriadnym rozhodnutím, ktoré je dokonalé na vytvorenie vlastných hydratačných cieľov na dosiahnutie vášho ideálneho cieľa blahobytu. Aplikácia vám umožňuje nastaviť štandardný cieľ pitia podľa fyzických cvičení, ktoré vykonávate, a vašej kondície.

Prístroj sprevádza užitočné prvky. Napríklad vyladenie aktualizácií, definitívne merania, aby ste sa pozreli na vylepšenia zo staršej doby. Vrátane údajov o klíme, pretože môže ovplyvniť vaše predpoklady týkajúce sa hydratácie. Aplikácia sprevádza rozsah preddefinovaných veľkostí pohárov. Ďalej vám poskytuje prispôsobivosť na zmenu jeho veľkosti na základe hlasitosti a tieňovania.

Stiahnuť ▼: Piť vodu - Pripomenutie, budík a sledovanie nápojov

Pripomienka na pitie vody

Pripomienka na pitie vody je jednou z najznámejších aplikácií Pripomienka na pitie vody v obchode Play. Je to perfektný výber pre jednotlivcov, ktorí potrebujú zostať hydratovaní a sledovať svoje denné využitie progresívne.

Nezanedbateľný rozsah aplikácie Highlights Hydration, ktorú ponúka aplikácia, zahŕňa samovyšetrenie. Prostredníctvom základných tabuliek a protokolov z vášho kalendára. Upravte informácie o svojej aplikácii pomocou služieb Google Fit a S Health, aby ste sa mohli venovať dobrej pohode.

prevádzať koaxiálny kábel na HDMI bez káblovej skrinky

Pozri tiež: Ako skryť aplikácie v systéme Android zo zásuvky aplikácií

Rovnaké ako iné aplikácie na aktualizáciu kvality. Pripomienka na pitie vody vám umožňuje nastaviť budenie. A odpočiňte si, aby ste počas odpočinku nemali zbytočné informácie a rozhodli sa pre hydratačný životný štýl.

Stiahnuť ▼: Pripomienka na pitie vody

Denne pripomínajúca voda - hydratácia a sledovanie vody

Daily Water Reminder - Hydration and Water Tracker je ďalšou aktualizovanou aplikáciou na pitie vody, ktorá poskytuje klientom mimoriadny zážitok. Vyberte si túto aplikáciu pre prípad, že potrebujete zostať hydratovaný a ľahko zvýšiť využitie vody.

hydratačná aplikácia

V zásade zadajte niekoľko základných jemností. Napríklad vaša váha a sexuálna orientácia, aby aplikácia umožnila zistiť vaše každodenné potreby vody. Aplikácia bude nastavovať rezervované aktualizácie ako samozrejmosť, ktorú môžete upravovať podľa svojich predpokladov.

Aby bolo možné sledovať vaše využitie v danom časovom rozmedzí. Aplikácia je priložená k alternatíve, ktorá zobrazuje kontinuálne merania potrebné na vykonanie aktualizácií. Pohľadom na využitie za posledné obdobie.

Stiahnuť ▼: Denné pripomenutie vody - hydratácia a sledovanie vody