Najlepšie hry pre Android, ktoré sa dajú hrať počas karantény

Kvôli koronavírusu je väčšina z nás doma v karanténe. Táto situácia sa predlžuje a hodiny môžu ubiehať veľmi pomaly. S úmyslom prispieť k vašej zábave. Tým, že musíte zostať doma, máte viac času na rukách. Pracujete a získavate všetko ostatné a stále máte čas na svojich rukách. Prečo si s tým predĺžením nezahrať nejaké zábavné hry? Nasledujúci zoznam hier bude obsahovať rôzne typy hier, od myšlienkových po akčné. V tomto článku si povieme o najlepších hrách pre Android, ktoré sa majú hrať počas karantény. Poďme začať!

Nie každý má rovnaký vkus v hrách. Ide o to, aby ste našli hry, ktoré vás počas karantény zabavia. Klasické hry Marvel a Mario sú vždy dobrou voľbou, takže sa môžete spoľahnúť, že budú na zozname.

hromadne mazat prispevky

PUBG: Mobil | Hrajte počas karantény

PUBG je z jedného dôvodu jednou z najpopulárnejších hier na svete. A toto muselo byť zo zrejmých dôvodov na našom obľúbenom zozname. Zalietate v lietadle s ďalšími 100 hráčmi na obrovskej mape, vystúpite, kedykoľvek chcete, začnete rabovať a potom bojujete až do smrti. Vyhráva posledný stojaci muž a hranie tejto hry si vyžaduje viac ako len stratégiu. Ak ste túto hru stále neskúšali, myslíme si, že karanténne obdobie je najlepšie vyskúšať spolu so svojimi priateľmi, čo môže byť skutočne zábavné.

Marvel Puzzle Quest: Pripojte sa k bitke Super Hero Hrajte počas karantény

Fanúšikovia zázrakov sa budú baviť Marvel Puzzle Quest keďže je tu zapojených niekoľko postáv Marvelu. Môžete sa hrať s postavami ako Iron Man, Spider-Man, Storm a oveľa viac. Táto hra je trojúrovňová hra v štýle Bejeweled, v ktorej budete musieť zodpovedať rôznofarebným klenotom, aby ste postave Marvel poskytli potrebnú silu na víťazstvo v bitke.

Ako sa budete posúvať o úroveň vyššie, budú sa dostávať ďalšie marvelovské postavy. Na ceste tiež dostanete darčeky, aby ste sa držali čo najlepšie. Nezabudnite vyskúšať a zladiť čo najviac farieb, pretože každá farba spôsobí poškodenie jedného z troch vilánov, proti ktorým bojujete. Môžete tiež hrať dva príbehové režimy: multiplayer a príbeh.

Ak chcete napredovať rýchlejšie, existujú nákupy v aplikácii, ktoré vám pomôžu rýchlejšie napredovať. Nezabudnite tiež zbierať obálky komiksov, pretože vám pomôžu vyladiť už získané postavy z Marvelu.

Prehliadka Mario Kart | Hrajte počas karantény

Dobrý zoznam hier by nebol kompletný bez hry Mario Brothers na zozname. S Prehliadka Mario Kart , prejdete mnohými závodnými dráhami, kde môžete pretekať až s ďalšími siedmimi hráčmi. Aby ste mohli hrať, musíte mať účet Nintendo, ale môžete si ho ľahko vytvoriť.

Snažte sa čo najviac získať čo najviac mincí, pretože v závislosti od počtu získaných mincí to bude závisieť od počtu bonusových mincí, ktoré dostanete. Existujú aj bonusové preteky, v ktorých ste pretekárom, a získate príležitosť vyhrať nejaké bonusy.

Určite sa snažte získať čo najlepšie skóre, pretože vaše skóre sa bude porovnávať s ostatnými hráčmi z celého sveta. Môžete tiež opakovať kurzy, ktoré ste už absolvovali. Aby ste mohli vylepšiť svoje skóre a tiež opraviť svoje chyby.

Wordscape | Hrajte počas karantény

Slovné hry sú tiež skvelým spôsobom, ako zamestnať myseľ, a môžu byť trochu návykové. Vždy vám zostane ten pocit, že nájdete ešte aspoň jedno slovo. Pomocou programu Wordscape je hľadanie slov spočiatku ľahké a ako budete postupovať vyššie, hľadanie slov bude stále ťažšie a ťažšie.

Nebudete ponechaní svojmu šťastiu. Aplikácia tiež ponúka možnosti, ako získať rady, aké slová musíte nájsť, a nemá časový limit, ktorý by ste si mali robiť starosti. Ako darček na privítanie dostanete tiež mince typu gee, a ak potrebujete nápovedu, bude vás to stáť iba 100 mincí.

K dispozícii je tiež možnosť zamiešať písmená okolo, aby ste v nich ľahšie našli skryté slovo. Postupom vyššie sa obrázok na pozadí mení. Takže sa nebudete nudiť pri pohľade na rovnaký obrázok celú hru.

Pool Billards

Ak hľadáte hru, ktorá vás pobaví, ale s príjemným herným štýlom. Neexistuje nič ako dobrá biliardová hra. Pool Billards Program Pro uľahčuje prácu a tiež sa vás nebude snažiť strhnúť fascinujúcimi efektmi.

Môžete hrať proti ostatným hráčom online, režim pre dvoch hráčov, proti počítaču, arkáda. A ak vás hra niekedy bude nudiť. Potom klepnite na možnosť Viac hier.

Nájdete tam dlhý zoznam ďalších hier, ktoré si môžete zahrať. Ak si chcete tieto hry zahrať, budete si musieť nainštalovať inú aplikáciu, pretože nie sú súčasťou biliardovej hry.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok Hrajte počas karantény páči a je pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

galaxy s5 marshmallow na stiahnutie

Pozri tiež: Ako povoliť duálnu obrazovku pre MS Office v systéme Android