Najlepšia aplikácia Android Contact Manager

Hľadáte najlepšiu aplikáciu Android Contact Manager? Niektorí z nás síce neinštalujú aplikáciu na správu kontaktov tretích strán, ale v čase, keď ju potrebujete. Možno vaša kontaktná aplikácia zobrazuje duplicitné kontakty alebo potrebujete ďalšie funkcie, ako je lepšie vyhľadávanie, zálohovanie a identifikácia volajúceho.

V obchode Google Play rýchle výsledky vyhľadávania v hromade aplikácií Contact Manager. Hľadanie toho pravého pre vás však môže chvíľu trvať. Nemusíte sa však báť, tvrdú prácu sme vykonali pri kontrole všetkých najlepších aplikácií správcu kontaktov. Poďme sa na to pozrieť:

Najlepšia aplikácia Android Contact Manager

Kontakty Google

Kontakty Google

Ak máte telefón Nexus, Pixel alebo Android One, ten už je dodávaný s integrovanými Kontaktmi Google. Ak však tieto mobilné zariadenia nevlastníte, aplikáciu Kontakty Google si môžete stiahnuť alebo nainštalovať z Obchodu Play.

Po úspešnej inštalácii sa vždy, keď pridáte nový kontakt z mobilu, automaticky synchronizuje s kontaktom Adresár Gmailu . Ďalšou úžasnou vlastnosťou Kontaktov Google je Etikety . Štítky sú dosť podobné skupinám, ktoré pomáhajú pri ľahkom nájdení kontaktu. Môžete pridať veľa kontaktov a priradiť im štítok, ako je klub, práca atď., A navrhne všetky kontakty, kedykoľvek ich hľadáte.

Môžete tiež pridať niekoľko účtov Google do svojho účtu a ponechať kontakty exkluzívne pre účet, ktorý je premyslený, pretože často zamieňajú moje kontakty s mojimi osobnými kontaktmi.

Cena: Aplikácia je bezplatná

Kliknite tu: Kontakty Google

zaznamená 3 dostane marshmallow aktualizáciu

Prečítajte si tiež: Najlepšia aplikácia pre falošné hovory pre Android - mali by ste vedieť

Aplikácia Android Contact Manager - jednoduché kontakty

Aplikácia Kontakt Google je celkom dobrá, ale ak ju nepoužívate na ochranu osobných údajov, vyskúšajte Jednoduché kontakty.

Jednoduché kontakty sú otvorená aplikácia. Ak chcete zachovať transparentnosť, aplikácia nenahráva vaše kontakty na cloudové servery, môžete ich však tiež synchronizovať s účtom Google. Kontakty zostanú vo vašom mobile a ak chcete, môžete vygenerovať súbor VCF na export kontaktov z mobilu.

Karta Nastavenia tiež ponúka mnoho prispôsobení, napríklad môžete iba prispôsobiť farby textu, spravovať polia kontaktov, vypnúť / zobraziť miniatúry atď. Môžete tiež obľúbené kontakty a usporiadať ich do skupín. Môže tiež obsahovať minimalistický dialer, ktorý perfektne sedí na rukách.

Cena: Aplikácia je v obchode Play úplne zadarmo a nemôže zobrazovať žiadne dráždivé reklamy ani požiadať o povolenie. Môžete tiež inovovať na profesionálna verzia za minimálne 1 dolár získate ďalšie funkcie, ako napríklad správu udalostí alebo e-maily používateľov.

Cick tu: Jednoduché kontakty

Optimalizátor kontaktov

Optimalizátor kontaktov

Môžete síce vymazať (alebo zlúčiť) duplicitný kontakt s najnovšou sekciou Kontakty vo svojom prehliadači prostredníctvom služby Gmail, ale priamo to v mobile je celkom jednoduchšie.

Optimalizátor kontaktov vám pomôže nájsť duplikáty kontaktov a vymazať ich pomocou pokročilej technológie na odstránenie duplikátov.

Berie tiež koleso a automaticky robí všetku tvrdú prácu. Kontroluje vaše kontakty, hľadá opravy a ponúka úpravy. Môžete tiež zvoliť zahodenie alebo povolenie zmien, ktoré poskytujú používateľovi väčšiu kontrolu.

Panel s nástrojmi na úpravy je najlepší spôsob, ako rýchlo vyriešiť telefónny zoznam, stačí dlho stlačiť kláves a zvoliť akciu, ako je napríklad úprava, kopírovanie a presun. Je to tiež veľmi výkonný nástroj Toolbox, ktorý poskytuje niekoľko operácií, ako je obnova, zálohovanie, duplikáty a zlúčenie, spracovanie účtov a pokročilá optimalizácia. Svoje kontakty môžete tiež veľmi ľahko transformovať, pretože v tejto aplikácii získate množstvo profesionálnych nástrojov.

Aplikácia je v obchode Play úplne zadarmo a nerozptyľuje žiadne reklamy. Ak však potrebujete pokročilé nástroje, môžete si kúpiť profi verziu za 1,99 USD.

Kliknite tu: Optimalizátor kontaktov

Aplikácia Android Contact Manager - jednoduchšie vytáčanie

Simpler dialer je ďalšia aplikácia pre kontakty, ktorá má vo svojom rozhraní integrovaný dialer. Aplikácia zobrazuje vašu históriu hovorov pomocou všetkých odchádzajúcich, prichádzajúcich a zmeškaných hovorov. Najlepšie na tejto aplikácii je jeho zabudované ID volajúceho. Môže skenovať neuložené alebo neznáme čísla pomocou vlastnej databázy a zobraziť meno, ak sa zhoduje. Znamená to, že vaše údaje by boli ukladané pomocou cloudových serverov aplikácie pre lepšiu použiteľnosť. Tiež budete získajte jednodotykové tlačidlo na pridanie kontaktov do mobilu na nedávnej karte.

Táto aplikácia poskytuje tri hlavné nástroje, vďaka ktorým je táto aplikácia hodná tohto zoznamu. D duplikáty, b aupups a upratať . Pretože automatizuje celý proces a robí prácu kliknutím na tlačidlo. Ak máte v zozname kontaktov duplikáty, je možné ich vymazať. Tlačidlo vyčistenia vymaže všetky kontakty bez čísla, bez e-mailu alebo ak sa nejaký čas nepoužíva.

Cena: Aplikácia je v obchode Play úplne zadarmo.

ako odinštalovať herné rečové okno hry xbox -

Kliknite tu: Jednoduchšie vytáčanie

Kontakty +

Kontakty + - najlepšia aplikácia Android Contact Manager

Contact + je ďalšia veľmi populárna kontaktná aplikácia v obchode Play, ktorá slúži na dobré účely. Zvláda to vaše kontakty, hovory a SMS v jednej aplikácii. Môžete tiež prejsť prstom po rôznych kartách a získať informácie o denníkoch hovorov a textové správy.

Okrem toho ID volajúceho, že môžete blokovať nevyžiadané hovory s touto aplikáciou. Automaticky zistí potenciálneho spamera a potom ho zablokuje. Tiež blokuje správy a obmedzuje neporiadok v mobile. Existuje veľa úžasných funkcií, medzi ktoré patrí rýchle vyhľadávanie pomocou vytáčania, obrazovka rýchleho vytáčania jedným volaním, inteligentné kontakty triedia mriežku / zoznam kontaktov a inteligentné karty.

Aplikácia tiež ponúka niekoľko tém prispôsobenia a v bezplatnej verzii si môžete vybrať až 4 témy. Môžete tiež obnoviť až 500 SMS, 500 kontaktov a 500 hovorov na účet zdarma. Má síce ročné alebo mesačné predplatné, ale nemyslím si, že ho chcete, pokiaľ v mobile nespracujete viac ako tisíc kontaktov.

Inštalácia aplikácie je bezplatná v Obchode Play a môžete ju tiež použiť s bezplatným predplatným na osobné použitie. Cena mesačného predplatného pre profesionálov je 1,99 USD / mesiac.

Kliknite tu: Kontakty +

otvorte karty pre mobilný chróm na pracovnej ploche

Aplikácia Android Contact Manager - Drupe

Drupe tiež poskytuje niektoré zaujímavé používateľské rozhranie medzi všetkými aplikáciami pre kontakty. O aplikáciách plávajúca ikona sedí na bočnej strane obrazovky displeja ako 3 zvislé body . Ak chcete aplikáciu vyvolať, stačí prejsť prstom doprava po priesvitnej trojbodke. Tu je zoznam vašich obľúbených kontaktov, ktoré sa zobrazia na ľavej strane obrazovky vášho mobilného telefónu, s príslušnými možnosťami ako nový text, hovor, e-mail atď. Na pravej strane. Všetko, čo potrebujete, je presunutie kontaktu na ikonu aplikácie a začatie konverzácie. Poskytuje tiež možnosť hovoru GIF, ktorý odosiela súbory GIF počas videohovorov na základe kontextu.

Aplikáciu je možné prispôsobiť aj rôznymi motívmi, ako je koža, hviezdy, kov, ktoré sú však uzamknuté za výplatou.

Jedna funkcia navyše je záznamník hovorov že zaznamenáva všetky odchádzajúce alebo prichádzajúce hovory a uloží si ju do mobilu. Túto funkciu môžete tiež vypnúť, ak chcete, na stránke nastavení. Má nejaké inteligentné pripomienky , ktorý umožňuje nastaviť kontaktné pripomenutia aplikácie. Keď pripomienka zhasne, poskytne vám dialógové okno s niekoľkými aplikáciami, pomocou ktorých ich môžete kontaktovať.

Aplikácia je v niektorých častiach úplne zadarmo. Jedinou opatrnosťou sú však dráždivé reklamy, ktoré sú umiestnené v strede obrazovky a nabádajú vás, aby ste si kúpili profesionálnu verziu. Môžete si tiež vziať polročné alebo mesačné predplatné na 11,99 dolárov alebo 4 doláre, alebo si ho môžete kúpiť na celý život za 14,99 dolárov, čo je podľa mňa pochopiteľné. Poskytujú vám tiež 20% zľavu, kedykoľvek vyjednávate. Naozaj, keď kliknete na krížové tlačidlo a vrátite sa späť do aplikácie, ktorá vás o to požiada, kliknite na „cena je príliš vysoká“ a ponúkne vám ponuku na 11,99 dolárov za doživotné predplatné.

Kliknite tu: Kôstkovica

Vytáčanie aplikácií

App Dialer - najlepšia aplikácia Android Contact Manager

App Dialer nie je aplikácia pre kontakty, ale napriek tomu robí niečo kreatívne. Táto aplikácia je rýchly vyhľadávací nástroj na vyhľadávanie aplikácií a kontaktov na telefóne.

Táto aplikácia otvorí rýchlu miniaplikáciu priamo na obrazovke a pri zadávaní textu vyhľadá aplikácie. Iste by som mohol použiť vyhľadávací panel umiestnený v hornej časti v zásuvke aplikácie, ale táto aplikácia práve rýchlo horí. Môže tiež vyhľadávať kontakty, ktoré zásuvka aplikácie nedokáže. Všetko, čo musíte urobiť, je najskôr zapnúť na stránke nastavení pri každom prvom použití tejto aplikácie. Aplikácia je v obchode Play zadarmo a môžete si ju nainštalovať tu.

chyba zápisu parného vr disku

Kliknite tu: Vytáčanie aplikácií

DW Kontakty, Telefón a Vytáčanie

DW Contacts je ďalšia úžasná alebo otvorená aplikácia a obsahuje zoznam nástrojov na optimalizáciu vašich kontaktov. Môžete tiež hľadať kontakty z ľubovoľného poľa kontaktu, písať poznámky a nastavovať pripomienky . Aplikácia hovorí ID volajúceho vždy, keď dostanete hovor, a potom môžete nastaviť vyzváňací tón zmeškaného hovoru.

Má úžasnú vlastnosť dávkových správ, pomocou ktorých môžete naraz zdieľať textové správy, MMS, e-mailové správy s mnohými kontaktmi a skupinami. V tejto aplikácii môžete tiež prihlásiť poznámky do denníka kontaktov. Filtrovanie hovorov je predvolene aktívne a tiež vám zobrazí štatistiku hovoru na konci hovoru.

Správca okamžitej voľby v aplikácii funguje bezchybne a na rýchlu voľbu môžete uložiť až 1 000 kontaktov, nie ste si istí prečo, ale sú tu. Na dialeri tiež získate vyhľadávanie T9, ktoré je najlepšie vzhľadom na to, že výrazne obmedzuje čas hľadania.

Aplikácia je úplne zadarmo, existujú určité obmedzenia, napríklad obmedzené témy, reklamy, iba jeden widget aplikácie. Môžete si tiež kúpiť plnú verziu za 10 dolárov, čo vám poskytuje doživotnú licenciu na používanie aplikácie.

Kliknite tu: DW kontakty

Záver:

Kontakty Google sú spoľahlivá alebo jednoduchá aplikácia pre kontakty, ktorá ponúka zálohovanie alebo synchronizáciu pomocou vášho účtu Google, zatiaľ čo jednoduché kontakty môžu ponúkať rovnaké funkcie. Je to pre tých, ktorí majú radšej všetko ako open source. Drupe tiež ponúka integráciu aplikácií alebo gest tretích strán s gestami potiahnutia, čo je podľa môjho názoru najlepšia vlastnosť, zatiaľ čo Contact Optimizer ponúka nástroje na zefektívnenie adresára.

Existuje veľa ďalších aplikácií, ktoré si zaslúžia zmienku aj v tomto zozname EyeCon, ktoré synchronizujú vaše sociálne médiá, aby vytvorili podrobný zoznam kontaktov a Pripravené kontakty a vytáčanie, ktoré efektívne triedia vaše kontakty. Dajte nám vedieť, ktorá aplikácia je vaša obľúbená, v komentároch nižšie.

Prečítajte si tiež: