Najlepšie alternatívy Goodnotes pre Android

GoodNotes je vlastne prémiová aplikácia na písanie rukou, ktorá sa môže prekvapivo priblížiť starému zážitku s perom a ceruzkou. Získate tiež vyššiu úroveň ukladania do cloudu a podpory multimédií. rovnako V tomto článku si povieme o najlepších alternatívach Goodnotes pre Android. Poďme začať!

GoodNotes nie je v podstate žiadnym nápadom, pokiaľ ste často používateľom Apple Pencil spolu s peniazmi nazvyš. Ako prémiová aplikácia (7,99 dolárov za GoodNotes 5) je však skutočne drahá. A ako exkluzívny pre iOS nemáte šťastie ako používateľ systému Windows alebo Android. Mali by ste sa pozrieť na tieto alternatívy GoodNotes: od otvorených poznámkových blokov pre desktop až po bezplatné riešenia pre Android až po skutočného konkurenta GoodNotes pre iOS. Aj tu sme pokryli celé spektrum alternatív.

chyba aktualizácie systému Windows 8024a008

Najlepšie alternatívy Goodnotes pre Android

Pozoruhodnosť

Klady:

 • Tesná integrácia so systémom iOS spolu s podporou Apple Pencil a iCloud
 • Rozpoznávanie rukopisu

Zápory:

 • Skutočne drahé pre aplikáciu na vytváranie poznámok

Pre koho je určený: Používatelia iOS, ktorí hľadajú prémiovú platenú alternatívu k Goodnotes

Pozoruhodnosť je v skutočnosti jednou z najlepších aplikácií na písanie a skicovanie poznámok. Kombinuje rukopis, kresby, obrázky, gify, písanie na stroji, zvukové záznamy, vlastné tvary v jedinej poznámke. Aplikácia Notability, ktorá je perfektne kompatibilná s Apple Pencil, vám umožňuje robiť si poznámky, napríklad písať na papier, skutočným perom.

Ak porovnáme iné aplikácie na zaznamenávanie poznámok, charakteristické vlastnosti tejto aplikácie. Zahŕňa podporu zvukových záznamov, prehľadávanie OCR, ktoré skenuje textové aj rukopisné poznámky, prevod rukopisu na text, a funkciu viacerých úloh, ktorá vám umožní robiť si poznámky pri čítaní iného dokumentu. Tiež je naozaj ľahké importovať a anotovať súbory PDF alebo webové stránky. Môže to byť tiež najlepšia univerzálna aplikácia na všeobecné zaznamenávanie poznámok.

Kalmáre | dobré poznámky pre Android

Klady:

 • Elegantne navrhnuté rozhranie
 • Naozaj ľahké začať písať poznámky

Zápory:

 • Dôležité funkcie sú uzamknuté za platobnou bránou

Jedná sa v podstate o exkluzívnu aplikáciu pre Android. Správne: Používatelia iOS budú tiež musieť prísť o Squid (aj keď samozrejme okrem iných dostanú aj GoodNotes a Notability). Squid udržuje veci pekne jednoduché. Máte na výber z možností rozhodovania o stránkach, od prázdneho plátna po rozhodnutie o univerzite a okrem iného aj široké pravidlo. Tiež sa potom dostanete k načmáraniu medzi riadkami alebo nad nimi. Môžete tiež upraviť farbu, šírku a citlivosť štetca. Squid nemá rozpoznávanie rukopisu, takže vaše čmáranice sú práve to - vlastne čmáranice.

kalmáre

Squid má tiež praktickú funkciu zápisu PDF, ktorá vám v zásade umožňuje importovať súbory PDF a písať na ne. Rozhranie je však pekné a je ľahké začať si robiť poznámky, Squid prichádza s hlavnou výhradou: Mnoho dôležitých funkcií, ako napríklad ukladanie v cloude alebo dokonca pridávanie textových polí, je v skutočnosti uzamknutých za paywall. Squid premium stojí dolár mesačne. To nie je veľa, ale poskytuje vám iba to, čo bezplatne ponúka spoločnosť Fiinote. Aplikácia tiež poskytuje možnosť odomknúť balík nástrojov za 3 doláre. Takto môžete pridávať textové polia a získate tiež inteligentný nástroj na mazanie. Úprimne povedané, pripadalo mi to trochu lacné.

Xournal | dobré poznámky pre Android

Klady:

 • Zadarmo a otvorený zdroj
 • Funguje na desktopových OS

Zápory:

 • Na podporu textových správ nie je potrebný žiadny rukopis
 • Žiadny vzdialený prístup založený na cloude

Windows sa na prvý pohľad nejavia ako ideálna platforma na hosťovanie ručne písaných aplikácií na poznámky. Kto by vlastne pripojil kresliaci tablet k svojmu počítaču, len aby si robil poznámky? Xournal však dokazuje, že existuje vždy riešenie, ak vyzeráte dosť dobre. Xournal je projekt s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý v podstate funguje na systémoch Windows, Linux a OSX. Xournal má skutočne jednoduché rozhranie, ktoré je navrhnuté tak, aby vyzeralo rovnako ako riadený notebook.

xournal

Namiesto prázdneho plátna získate riadky podobné zápisníkom, medzi ktorými môžete písať. Rozhranie môžete použiť na zmenu farby a hrúbky písaných poznámok. Upozorňujeme, že Xournal nepodporuje rozpoznávanie rukopisu, aby vaše písomné poznámky zostali také, aké sú. Môžete však pridať aj textové polia, ktoré chcete zadať. Ďalšou nevýhodou je, že Xournal v skutočnosti nemá podporu cloudu. Poznámky, ktoré si urobíte, sa tiež ukladajú lokálne. Môžete si však tiež poznámky vytlačiť a exportovať ich do PDF.

Duchovná poznámka | dobré poznámky pre Android

Ghostnote je vlastne riešenie na vytváranie poznámok, ktoré vám umožňuje nahrávať a zdieľať neobmedzené množstvo poznámok bez akýchkoľvek nákladov. Jedná sa o online riešenie bohaté na funkcie a v zásade prichádza so všetkými poprednými nástrojmi na úpravu poznámok. Jedným z najlepších faktov o tomto riešení na zaznamenávanie poznámok je, že je úplne zadarmo a vy k jeho službám máte prístup kdekoľvek a kedykoľvek, dokonca aj na akomkoľvek zariadení s pripojením na internet.

dobré poznámky pre Android

Ghostnote je skutočne ideálny pre jednotlivcov aj firmy. Spolu s tým môžete aj vy nahrávať a zdieľať ľubovoľnú veľkosť súboru vrátane obrázkov, adries URL a tiež umiestnenia, vďaka ktorým je lepší ako ostatné. Ďalším skvelým faktom o jeho aplikácii je, že ponúka funkciu offline prístupu. Táto funkcia vám umožňuje prístup ku všetkým vašim poznámkam aj bez pripojenia na internet.

Poznámka k metamoji | dobré poznámky pre Android

Klady:

 • Zadarmo na stiahnutie
 • K dispozícii na viacerých platformách
 • Zdieľanie poznámok v cloude

Zápory:

sledujte všetky hry NFL na serveri Kodi
 • Trochu riskantný proces registrácie

dobré poznámky pre Android

Kľúčovým vrcholom metamoji Note je práve to, ako je interoperabilný. Táto aplikácia v zásade funguje pre systémy Windows, Android, a iOS tiež. To znamená, že bez ohľadu na to, aké zariadenie používate, budete môcť za behu prezerať a upravovať svoje ručne písané poznámky. Rovnako ako Xournal nepodporuje rozpoznávanie rukopisu. Môžete však pridať textové poznámky aj cez samostatné textové pole. Môžete skutočne upraviť farbu, hrúbku a mnoho ďalších aspektov svojej prezentácie rukopisu.

V skutočnosti existuje jedna oblasť, v ktorej má Metamoji Note pozíciu, čo sa týka zdieľania v cloude. Po zapnutí synchronizácie v cloude budete môcť synchronizovať svoje poznámky Metamoji na server Metamoji. Vy potom môžete zdvihnúť a hrať na ktoromkoľvek zo svojich zariadení. Metamoji Note Lite je zadarmo a k dispozícii je tiež voliteľný nákup v aplikácii, ak chcete to, čo označujú ako pokročilé cloudové funkcie. Zistili sme však, že verzia Lite je v skutočnosti viac než adekvátna.

Noteledge | dobré poznámky pre Android

Plošina: Windows, iOS, Mac a Android

Klady:

 • K poznámkam môžete okrem rukopisu pridať aj všetky druhy médií
 • Cloudová synchronizácia

Zápory:

 • Rozhranie je neohrabané, najmä na telefónoch s Androidom

dobré poznámky pre Android

Spoločnosť Noteledge v zásade prijíma poznámky a hodí sa k nim kuchynský drez. Zatiaľ čo aplikácie ako Xournal sú spokojné, iba vám umožňujú písanie rukou a textom. Noteledge sa skutočne pokladá za multimediálne riešenie na zaznamenávanie poznámok. To v podstate znamená, že okrem ručne písaných poznámok budete môcť pridávať aj zvukové nahrávky, strojopisný text, videá, obrázky a všetky ďalšie médiá. Keď to teoreticky znie skvele, zistil som, že aplikácia je v praxi ťažko použiteľná, minimálne na Androide.

Aplikácia má predvolene nastavený režim písania rukou alebo kreslenia. V skutočnosti tu nie je rozpoznávanie písma a váš rukopis nie je zmenšený. Môžete teda skutočne ľahko zaplniť celé stránky. Ak potrebujete pridať ďalší obsah, musíte prejsť na kartu prílohy a pridať do poľa aj text, video alebo niečo iné. Podľa mojich skúseností Noteledge fungoval naozaj lepšie ako všeobecná poznámková podložka, do ktorej môžete hádzať sviatočné logá, zvukové nahrávky. Alebo tiež čokoľvek iné a ušetrite ich aj vďaka funkciám cloudovej synchronizácie.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom pre Android článok páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepšia aplikácia na zmenu tváre, ktorú by ste mali používať