Najlepšie alternatívy 1337X, ktoré môžete použiť - recenzia

Hľadáte najlepšie alternatívy 1337X? Priznajme si, že popularita alebo trend torrentových webov klesá s každým ďalším rokom postupne. V dnešnej dobe je veľmi ťažká úloha skontrolovať aktívne torrentové stránky. Vlády alebo poskytovatelia internetových služieb teraz uplatňujú prísne pravidlá pre všetkých, ktorí zdieľajú obsah chránený autorskými právami alebo plagiátom.

Niektoré torrentové stránky stále existujú, ako napríklad 1337X, The Pirate Bay atď., A každý deň navštevujú veľa návštev. Z dôvodu tlaku poskytovateľov internetových služieb alebo úradov sa však tieto webové stránky v pravidelných intervaloch stále prepínajú do režimu offline.

Zoznam najlepších alternatív 1337X - torrentové stránky

Ak hovoríme o 1337x, určite je to jeden z najlepších alebo najpopulárnejších torrentových serverov v okolí. No nebolo to také dobré ako The Pirate Bay. V tejto príručke sme teda spomenuli zoznam najlepších torrentových webových stránok, ktoré môžete namiesto 1337x často navštevovať. Poďme sa teda pozrieť na tie najlepšie 1337x alternatívy.

ako invertovať farby na náhľad

LimeTorrents

LimeTorrents

Nie je to také populárne, ale je to dosť hodné na to, aby ste sa o ňom zmienili v sprievodcovi. Ďalšou najlepšou vecou na webe je jeho používateľské rozhranie. Ponúka čisté a prehľadné rozhranie. Na domovskej stránke tiež uvádza zoznam populárnych kategórií torrentov. Namiesto toho sú súbory torrentov, ktoré nájdete na serveri LimeTorrents, vo vysokej kvalite.

Stiahnuť ▼: LimeTorrents

The Pirate Bay

Pirate Bay je vysoko hodnotená a najobľúbenejšia torrentová stránka. Je to tiež popredný web s torrentmi, ktorý je k dispozícii na internete a umožňuje inštaláciu televíznych programov, filmov, softvérových programov, hier atď. Web je však v mnohých regiónoch zakázaný. Na odblokovanie webu by ste teda mali použiť aplikáciu VPN.

Stiahnuť ▼: Pirátska zátoka

IsoHunt

IsoHunt

dramago nie v superrepe

Ak hľadáte fungujúci torrentový server na stiahnutie alebo inštaláciu súborov ISO, ako sú Rescue Disks, Linux ISO atď., Potom je pravdepodobne IsoHunt najlepším webom na návštevu. Táto webová stránka sa tiež viac zameriava na ISO alebo softvér alebo sa na ňu sústreďuje. Má však aj filmy, hry atď. Táto webová stránka je známa svojou veľkou databázou torrentov a je tiež najlepšou alternatívou 1337x, ktorú momentálne môžete navštíviť.

Stiahnuť ▼: ISOHunt

Čítať: Najlepšie alternatívy torrentov pre torrenty

YTS

YTS je ďalší populárny alebo najslávnejší web s torrentmi v zozname, ktorý môžete navštíviť, keď vypnete 1337X. Vďaka svojmu používateľskému rozhraniu je YTS najpopulárnejším. Namiesto toho je YTS známy aj vďaka svojim úžasným súborom video torrentových súborov a na YTS nájdete veľa populárnych filmov, webové série, televízne programy atď.

ako vypnúť stále pozeráš na youtube

Stiahnuť ▼: YTS

RARBG

Alternatívy RARBG-1337X

Je to ďalší populárny web torrentov v zozname, ktorý je známy svojimi vysoko kvalitnými súbormi torrentov vo formáte HD. Súbory torrentov hostené na serveri RARBG sú vysoko kvalitné a je to jedna z najlepších alternatív 1337X, ktoré momentálne môžete navštíviť. Pokiaľ hovoríme o jeho rozhraní, zdá sa, že RARBG je zastaraný, ale je pomerne rýchly a veľmi ľahko použiteľný.

Stiahnuť ▼: RARBG

Torrenthounds

Ak hľadáte najlepšie alternatívy torrentu 1337X, potom sú pre vás pravdepodobne tou najlepšou voľbou TorrentHounds. Hádaj čo? TorrentHounds je tiež známy svojou obrovskou alebo rozsiahlou zbierkou torrentov. Používateľské rozhranie TorrentHounds je tiež úžasné, ale nepatrí medzi najlepšie torrentové stránky, ktoré by sa dali navštíviť.

Stiahnuť ▼: Torrenthounds

TorLock

Je to jeden z najlepších torrentových webov v zozname. Poskytuje tiež veľkú databázu súborov torrentov. Užívateľské rozhranie TorLock sa zdá byť úžasné, taktiež obsahuje zoznam populárneho a vysoko pridaného torrentového obsahu priamo na domovskej stránke. Ďalšou úžasnou vecou TorLocku je, že tvrdí, že má iba overené torrenty.

Stiahnuť ▼: TorLock

SeedPeer

SeedPeer

Ak hľadáte torrentovú stránku, ktorá má čisté alebo užívateľsky prívetivé rozhranie a ponúka veľa vysoko kvalitného obsahu, potom je SeedPeer pravdepodobne tou najlepšou voľbou pre vás. Dôvod, prečo sme v zozname najlepších alternatív 1337x spomenuli SeedPeer, je ten, že podobne ako v roku 1337 ponúka SeedPeer množstvo vysoko kvalitného torrentového obsahu. Od filmov až po hry nájdete na SeedPeer všetko.

Stiahnuť ▼: SeedPeer

žiadny internet v telefóne

EZTV

EZTV je nepochybne popredným webovým serverom pre filmové torrenty, odkiaľ si môžete stiahnuť alebo nainštalovať populárne / nové filmové tituly. Používateľské rozhranie webovej stránky sa javí ako zastarané, ale bolo ľahko použiteľné a veľmi rýchle. Ak hovoríme o torrentovom obsahu, EZTV má televízne programy, filmy, webové seriály, anime série, dokumenty atď.

stream nfl na kodi

Stiahnuť ▼: EZTV

Torrent Project

Alternatívy pre Torrent Project-1337X

Ak hľadáte najlepšie 1337x alternatívy na inštaláciu obsahu torrentu, potom by ste mali navštíviť projekt Torrent. Torrent Project je najlepší vyhľadávací nástroj pre torrenty, ktorý zachytáva obsah torrentu z rôznych webov. Keďže ide o vyhľadávací nástroj Torrent, na platforme potom nájdete takmer všetko podľa vášho výberu, ako sú televízne programy, filmy, hry, softvér atď.

Záver:

Boli to teda jedny z najlepších alternatív 1337X, ktoré momentálne môžete navštíviť. Dúfam, že vám tento sprievodca pomohol! Podeľte sa oň so svojimi blízkymi. Ak poznáte nejaké ďalšie webové stránky, ako sú tieto, dajte nám vedieť názov stránky v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: