Spoločnosť Beats oficiálne uvádza na trh Powerbeats Pro

Trh s plne bezdrôtovými slúchadlami prekvitá. Odkedy Apple uviedla na trh prvú generáciu AirPods na konci roku 2016 mnoho výrobcov vytvorilo alternatívy, ako získať kúsok koláča. A hoci je Apple so 60% podielom kráľovnou odvetvia, niektoré čínske značky ho začínajú zatieňovať.

Pred niekoľkými týždňami Cupertino v tichosti uviedlo na trh druhú generáciu AirPodov so tak zaujímavými novinkami, ako je nový čip H1, Hey, Siri a bezdrôtové nabíjacie puzdro. Niektoré očakávané vlastnosti, ako napríklad odolnosť proti potu a vode, však zostali pozadu.

najlepší správca súborov Windows 10

Powerbeaty

Nešlo však o dohľad nad spoločnosťou Apple, ale bolo to so všetkým úmyslom sveta. A to je, že pred pár dňami unikol obraz Powerbeats Pro v systéme iOS 12.2, nových slúchadlách značky Beats zameraných na športovcov.

Oveľa lepšie ako AirPods, ale aj nákladnejšie

Pred pár hodinami sa objavil obrovský plagát nového Powerbeatsu Pro bez toho, aby ich Apple predstavil oficiálne, hoci tak urobil až o chvíľu.

Okrem odolnosti proti potu a vode (napríklad Powerbeats 3, ktoré zhromažďujú časť svojho dizajnu), majú približnú autonómiu 9 hodín, ktorá sa môže s nabíjacím puzdrom rozšíriť až na 24 hodín. Len za 5 minút budeme mať až 1,5 hodiny hudby.

Pozri tiež: Tri iPhone s OLED panelmi a novými veľkosťami obrazoviek pre rok 2020

Majú čip H1, rovnaký ako AirPods 2 a majú 4 podložky na výber toho, ktorý najlepšie vyhovuje tvaru našich uší. Majú fyzické tlačidlá na ovládanie hlasitosti a ďalšie na zmenu skladby alebo odmietanie hovorov. Ako hovorí MacRumors, Powerbeats Pro dokáže automaticky zistiť, kedy sú v našich ušiach, aby zastavil alebo pokračoval v prehrávaní obsahu.

Tým, že majú lepšie technické parametre ako AirPods, je logické, že sú drahšie a v skutočnosti sú 250 eur.

4 farby a dostupné v 21 krajinách

Hoci bol obrázok, ktorý bol filtrovaný, zobrazený iba čiernou farbou, je možné ich získať aj v odtieňoch slonoviny (biela), machu (zelená) a tmavo modrej.

Okrem Spojených štátov bude Powerbeats Pro v máji k dispozícii aj v ďalších 20 krajinách, čo bude v čase ich predaja a neskôr sa dostane na ďalšie trhy: Austrália, Rakúsko, Belgicko, Kanada , Dánsko, Fínsko, Grécko, Francúzsko, Nemecko, Hongkong, Írsko, Taliansko, Japonsko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Macao, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Portugalsko, Portoriko, Singapur, Španielsko, Švajčiarsko a Spojené kráľovstvo.

Viac noviniek: IPhone XS Max je odolnejší voči kvapkám ako Samsung Galaxy S10

Apple tvrdí, že Powerbeats Pro má prémiovú kvalitu zvuku, možno vyššiu ako u nových AirPodov. Musíte to vidieť, pretože práve zvuk je jednou z najväčších kritík produktov Beats.