Základná doska iPhone XI je filtrovaná a naznačuje, že bude mať viac batérie

Na iPhone XI „11 alebo ako to Apple nakoniec nazýva, už vieme veľa vecí. Je zrejmé, že dizajn zostane takmer rovnaký ako v prípade modelu iPhone XS až na príchod tretieho snímača dozadu, ktorý radikálne zmení dizajn fotoaparátu iPhonu.

Výroba nového modelu iPhone by mala byť veľmi úzka a Slashleaks práve odfiltroval teoretickú základnú dosku iPhone XI. Doska, ktorá sa značne líši od dosky, ktorú používa spoločnosť Apple pri svojom súčasnom sortimente telefónov iPhone, a mohla by byť spôsobená novými funkciami, ako napríklad väčšou batériou a funkciami zariadenia.

Základná doska pre iPhone XI

IPhone XI bude mať obdĺžnikovú základovú dosku

IPhone X, XS a XR používajú základné dosky v tvare písmena L, nový dizajn používaný v týchto zariadeniach, ktorý nahradil tradičný obdĺžnikový dizajn. Hlavným dôvodom tohto dizajnu boli fotoaparáty, avšak teraz je možné, že Apple musí úplne zmeniť interný dizajn tak, aby obsahoval aj tretí snímač.

prečo avast zaberá toľko procesora

Logická doska pre iPhone XI

Pozri tiež: CarPlay je lepší ako kedykoľvek predtým vďaka novinkám, ktoré prichádzajú s iOS 13

Aj keď neočakávame zásadné vizuálne zmeny Šasi iPhone XI , zdá sa, že došlo k veľmi významnému preusporiadaniu vnútorných komponentov. Nová základná doska iPhone XS, ktorú Apple navrhuje, by mohla umožniť väčšiu batériu a uvoľniť miesto pre nový modul s tromi fotoaparátmi. Je to obdĺžnik, ktorý by sa mal dať umiestniť na pravú stranu telefónu, čím sa maximalizuje priestor pre veľkú batériu vľavo. Už sme počuli správy o možnom zvýšení batérie v novom iPhone, Ming-Chi Kuo pred niekoľkými mesiacmi informoval, že kapacita batérie iPhone XI by sa mohla zvýšiť o 20%, čo by nám poskytlo až o 4 hodiny viac autonómie . Tento filtrovaný dizajn živí tieto fámy o tom, čo by mohlo byť jednou z najdôležitejších zmien iPhone tohto roku 2019.