The Awaited Mount and Blade 2 Bannerlord začína uzavretú beta verziu

Dátum vydania hry zostáva záhadou.

The Awaited Mount and Blade 2 Bannerlord začína uzavretú beta verziu

Fanúšikovia Mount a Blade čakali na svoje ďalšie pokračovanie,Mount & Blade II: Bannerlord.Šťastných pár ľudí však začalo dostávať pozvánky na účasť na konferencii uzavretá beta hry tento týždeň. Účastníci budú mať možnosť otestovať iba režim pre viacerých hráčov a keďže sa Taleworlds Entertainment cíti istejšie v stabilitu hry, otvoria testovaciu fázu pre ďalších ľudí.

Zatiaľ čo je v počiatočných fázach testovania, rozhodli sme sa pokračovať malý a zvládnuteľný počet hráčov Vysvetľuje Taleworlds, ktorý nám umožňuje priamy prístup k hráčom a lepšie využitie dojmov, ktoré zhromažďujeme, aby sme vylepšili hru Bannerlord pre viacerých hráčov, aby sme ju dosiahli. V hre stále chýba veľa funkcií a obsahu a tieto prvé testy sa zameriavajú na preskúmanie herných systémov a ako aj jeho stabilita, skôr ako bude pripravená pre všeobecné publikum.

Mount & Blade II: Bannerlord bol predstavený v už vzdialenom roku 2012 a zatiaľ nemá dátum vydania. Zverejnenie verzie beta je však jednoznačným znakom toho, že vývoj sa blíži k záveru, že treba začať.

Pozri tiež: Zuckerberg hovorí, že Facebook bude s Deepfake alebo falošnými správami zaobchádzať inak