Spoločnosť Apple uvedie budúci mesiac „úplne bezdrôtový“ Beats

Nedávno Apple predstavila svoju novú verziu AirPods v týždni pred jeho veľkou prezentáciou v marci. Táto hlavná myšlienka by bola celá venovaná uvedeniu nových služieb, ktoré spoločnosť pripravila, a väčšinou by si vyžadovala videoslužbu spoločnosti, ktorá by bola pripravená na svoju veľkú chvíľu. Z tohto dôvodu spoločnosť upúšťala od nových produktov počas celého týždňa, ktorý dokončíme.

Zdá sa však, že niektoré podrobnosti si ešte v najbližších mesiacoch vyhradzujeme. Konkrétne by sa spoločnosť Beats mohla chystať na uvedenie novej verzie svojich PowerBeatov, ktoré by sa tentokrát viac podobali AirPods s elimináciou kábla, ktorý spájal ich predchádzajúce verzie. Táto aktualizácia, rovnako ako zvyšok produktov v rade, by mala byť navrhnutá pre väčšie športové využitie a poskytuje vyššiu bezpečnosť ako slúchadlá Apple.

PowerBeats

Podľa informácií 9to5Mac by malo byť toto spustenie naplánované na budúci apríl, podľa rovnakého postupu, aký Apple použil počas tohto týždňa, ktorý spočíva v zverejnení tlačovej správy a oznámení jeho oficiálnej dostupnosti. Rovnako ako AirPods, aj nový PowerBeats by mal nový čip H1, ktorý by zlepšil jeho autonómiu a umožnil použitie hlasovej aktivácie pomocou klasického príkazu Oye Siri.

Pokiaľ ide o ceny, slúchadlá by sa udržiavali s cenami podobnými tým, ktoré sú už dostupné v ostatných modeloch radu. V prípade Španielska momentálne nájdeme PowerBeats 3 za cenu 199,95 eura , čo nám umožňuje získať predstavu o tom, čo by mohlo stáť nové slúchadlá. V každom prípade si na pravdivosť týchto povestí budeme musieť počkať mesiac.

Zdroj