Apple Watch Series 5 a iPad 7 už sú naživo, dostávate nejaké?

Teraz vydanie nových hodiniek Apple série 5. Sú k dispozícii používateľovi. Okrem toho je vydaná aj najnovšia iPad 7. generácie. Po prvé, webová stránka počas vydávania nových produktov vypadla. Po oznámení sa však vrátili a zákazníci si teraz môžu tieto dve predobjednať.

Najnovší iPad siedmej generácie má viac funkcií a 10,2-palcový displej, ktorý je úžasnejší. Je cenovo dostupnejší ako iPad pro a je k dispozícii zákazníkom, ktorí nemajú radi drahý iPad pro.

Cena najnovšieho iPadu

Nový iPad má cenové rozpätie 329 dolárov. Dodáva sa v rôznych farbách pre rôznych používateľov. Okrem toho má tiež vylepšený fúzny procesor A10. Druhou najlepšou vlastnosťou je veľký displej.

IPad siedmej generácie bude g hitom pre Apple. Medzi zákazníkmi sú obľúbené. Rovnako ako séria hodiniek Apple, aj medzi používateľmi bude známa päťka.

Pozri tiež: JABLKO

Vlastnosti nových hodiniek Apple Watch Series 5

Najnovšie hodinky by mali nasledujúcu funkcionalitu

  • funkcia neustáleho zobrazenia
  • zabudovaný kompas
  • uskutočňujte tiesňové volania

Ak sa pozrieme na hardvér, je to rovnaké.

Okrem toho nedošlo k žiadnym zmenám. Ale s touto novou funkciou by sa zákazníkom páčila vždy zapnutá obrazovka. A s najväčšou pravdepodobnosťou si získa pozornosť väčšiny zákazníkov.

Pozri tiež: Apple Pay pre iPhone, Apple Watch

SÉRIA APPLE WATCH 5 TECHNICKÝCH ÚDAJOV

Dodáva sa s hliníkovým telom s titánom a keramikou. Bude mať dve ceny.

  • 399 dolárov za čisto GPS
  • 499 dolárov za hliníkové modely majú LTE
  • 899 dolárov za prémie a rozhodnite sa pre model Ceramic

Ak zákazníci chcú prémiové veci, cena je vyššia. Teraz je teda pre zákazníka k dispozícii predobjednávka.

Záver

Najnovšia séria iPhone má najpokročilejšie funkcie. Tieto funkcie pomôžu používateľom veľa vecí. Hodinky Apple Watch Series 5 aj iPad seven sú fantastické. Navyše sú úžasné s vysokou rýchlosťou a najlepším zobrazením. Používatelia si ich môžu kúpiť online. Apple na tamojšej konferencii povolil predobjednávku. Teraz si ho môžu používatelia kúpiť skôr, ako bude k dispozícii v obchodoch Apple. A užívajte si najnovší iPad a sledujte oboje.

vyrobené v Kanade addon