Apple TV + - sledujte bezplatné televízne programy

Apple TV + ponúka exkluzívne originálne televízne programy a filmy Apple v kvalite 4K HDR. Môžete sledovať na všetkých svojich obrazovkách a pokračovať na ľubovoľnom zariadení tam, kde ste prestali. Apple TV + stojí 4,99 dolárov mesačne. Tu nájdete všetky pôvodné televízne programy a filmy spoločnosti Apple dostupné na Apple TV +, ako aj najnovšie upútavky ...
Obsah Apple TV + je k dispozícii výhradne prostredníctvom aplikácie Apple TV. Na set-top boxe Apple TV, iPhone alebo iPad môžete sledovať, ako by ste čakali. V tomto článku si povieme niečo o Apple TV + - Pozerajte zadarmo streamované televízne programy. Poďme začať!

Televízna aplikácia je k dispozícii aj na iných platformách, ako sú Amazon Fire TV, Roku a dokonca aj na webe tv.apple.com. V tomto príspevku nájdete ďalšie podrobnosti o tom, kde všade môžete sledovať Apple TV.

Apple TV + ponúka originálne komédie, drámy, trilery, dokumenty a detské šou. Na rozdiel od väčšiny ostatných streamovacích služieb však Apple TV + neobsahuje nijaký spätný katalóg.

Pri predplatnom 4,99 USD mesačne môžete sledovať všetky originály spoločnosti Apple - uvedené nižšie. Môžete tiež stiahnuť a pozerať offline. Apple pridáva nový obsah každý jeden mesiac.

Ako sledovať bezplatné programy Apple TV + bezplatné streamovacie televízne programy

Aplikácia TV je výhradným cieľom aplikácie Apple TV +, ale aplikácia TV je neprehľadná, pretože kombinuje zakúpiteľné televízne programy a filmy z iTunes Store, ktoré si môžete kúpiť alebo prenajať, a integráciu obsahu z ďalších aplikácií, ako sú Amazon Prime a BBC Kanály iPlayer a Apple TV.

Obrazovka Pozrieť teraz skutočne nerozlišuje medzi obsahom, ktorý vlastníte a ktorý môžete sledovať, a iba všeobecnými odporúčaniami spoločnosti Apple. Dúfajme, že rozhranie televíznej aplikácie bude čoskoro prepracované s lepšími funkciami a ľahšou navigáciou.

Najjednoduchší spôsob, ako začať s Apple TV +, je zatiaľ otvorenie aplikácie TV, prejdite na kartu Sledovať a potom posúvajte nadol, kým nenájdete kruhovú ikonu kanála Apple TV +. Možno budete musieť veľa rolovať nadol a pozícia tejto ikony na stránke sa bude pravidelne meniť.

Akonáhle ju však nájdete, klepnite na ňu a dostanete sa na stránku kanála Apple TV +. Zobrazia sa všetky programy a filmy Apple TV +, ktoré sú k dispozícii na pozeranie, rozdelené podľa kategórií, ako sú komédie, drámy alebo rodinné zábavy.

aký je výškový filter na snapchate

Upozorňujeme, že stránka tv.apple.com je v porovnaní s natívnou televíznou aplikáciou na zariadeniach veľmi obmedzená a zobrazuje iba pôvodný obsah spoločnosti Apple. Na webe aj v aplikácii Mac TV chýbajú kľúčové funkcie, ako napríklad schopnosť preskočiť úvodné slovo alebo automatické návrhy ďalších epizód po dokončení epizódy.

Aké relácie Apple TV + boli obnovené pre druhú sezónu? | bezplatné streamovacie televízne programy

Prvá várka programov Apple TV + bola vydaná 1. novembra. Pretože sa Apple snaží rýchlo rozšíriť svoju knižnicu obsahu, mnohé z týchto predstavení boli obnovené na druhú sezónu ešte predtým, ako mali vôbec premiéru.

Apple zatiaľ oficiálne obnovil Central Park, Dickinson, For All Mankind, Home Before Dark, Little America, Mythic Quest, See, Servant, The Morning Show, Truth Be Told a Trying.

Menej isté je, kedy si nové epizódy budeme môcť pozrieť. Pandémia koronavírusu globálne prerušila výrobu televízie, pretože všetky projekty v súčasnosti nie sú schopné natáčať. Aby som citoval niekoľko konkrétnych príkladov, film The Morning Show bol z 60% natočený v sezóne 2, keď museli zastaviť výrobu, Servant natáčal epizódu 4 z 10 svojej druhej série a filmu For All Mankind ostáva na natáčanie zhruba mesiac. (Dickinson minulý rok dokončil natáčanie sezóny 2 a momentálne je v postprodukcii.)

Verí sa, že tieto šou pôvodne plánovali vydať svoje druhé sezóny zhruba rok po sezóne jedna, okolo časového rámca október / november / december. Tento dátum vydania sa teraz zdá byť menej pravdepodobný vzhľadom na oneskorenia. Je možné, že sa Apple potom uchýli k rozdeleniu ročných období; uvedenie sezóny dva zo svojich vlajkových lodí na dve polovice, aby sa aspoň tento rok dostali nejaké epizódy.

Televízne programy | bezplatné streamovacie televízne programy

drahá

Dokument inšpirovaný reklamnou kampaňou spoločnosti Apple „Drahý“. Séria vyhľadáva ľudí, ktorí napísali listy svojim hrdinom, rozširuje ich príbehy a ukazuje, ako sa dá každý inšpirovať. Medzi známe tváre patria Lin-Manuel Miranda, Stevie Wonder, Oprah Winfrey a tiež Spike Lee.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer • Vydané 5. júna, 1. sezóna, 10 epizód TV-14

Central Park | bezplatné streamovacie televízne programy

Central Park je animovaná séria od tvorcu Bob’s Burgers. S hereckými obsadeniami, ktoré zahŕňajú Josha Gada, Kristen Bell a Titussa Burgessa, sa príbeh točí okolo rodiny ošetrovateľov, ktorí sa snažia zachrániť zelený priestor mesta pred premenou na nákupné centrum. Šou je animovanou hudobnou komédiou, ktorá obsahuje aj 3 - 4 pôvodné piesne na epizódu.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer • Vydané 29. mája, 1. sezóna, 13 epizód TV-14

Skúšam

Zábavná britská komédia, ktorá sa točí okolo páru, ktorý nedokáže otehotnieť, a potom ide cestou adopcie. Skúšajú hviezdy Rafe Spall a Esther Smith.

Zábavná britská komédia, ktorá sa točí okolo páru, ktorý nedokáže otehotnieť a kráča cestou adopcie. Skúšajú hviezdy Rafe Spall a Esther Smith.

Pozrieť si trailer • Vydané 1. mája, 1. sezóna, 8 epizód TV-14

Obrana Jakuba | bezplatné streamovacie televízne programy

Obhajoba Jacoba rozpráva podľa rovnomennej najpredávanejšej knihy príbeh právneho zástupcu, ktorého dospievajúci syn bol obvinený z vraždy. Príbeh vrcholí epickým zvratom, ktorý nemôžete predvídať. V limitovanej sérii účinkujú Chris Evans, Jaeden Martell a tiež Michelle Dockery.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailerPrečítajte si súvisiacu knihu • Vydané 24. apríla, 1. sezóna, 8 epizód TV-14

Fraggle Rock: Rock On

Apple reštartuje klasické bábkové divadlo Fraggle Rock s novou sériou šortiek, ktoré ukazujú, ako nás priateľstvo môže všetkých zväzovať. Medzi opatreniami blokovania koronavírusov je film „Fraggle Rock: Rock On“ zaznamenaný v domácnostiach produkčného tímu, tiež natočeného na iPhone 11.

Vydané 21. apríla TV-G

nesúlad sa nesynchronizuje s trhnutím

Domov | bezplatné streamovacie televízne programy

Séria, ktorá vás zavedie do najinovatívnejších domov na svete a ľudí, ktorí ich vytvorili. Optimistická dokumentácia skúma neuveriteľné obydlia z miest po celom svete.

Vydané 17. apríla, 1. sezóna, 9 epizód TV-PG

Domov pred zotmením

Na základe skutočného príbehu mladej investigatívnej reportérky Hilde Lysiakovej film Domov pred zotmením ukazuje, ako mladé dievča odhalí chladný prípad, ktorý sa snažila skrývať aj jej vlastná rodina.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer • Vydané 3. apríla, 1. sezóna, 10 epizód TV-14

Mýtické hľadanie | bezplatné streamovacie televízne programy

Hra Mythic Quest: Raven’s Banquet sa zameriava na štúdio videohier, ktoré pracuje na ich ďalšej úspešnej hre. V tomto sitcome sa predstavil Rob McElhenney.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer • Vydané 7. februára, 1 sezóna, 9 epizód TV-MA

Malá Amerika

Little America je polhodinový antologický seriál, ktorý skúma úžasné príbehy prisťahovalcov v Amerike, ktoré zahŕňajú celú škálu ľudských emócií a skúseností. Každá epizóda je založená na skutočnom príbehu z rovnomennej funkcie Epic Magazine.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailerPrečítajte si súvisiacu knihu • Vydané 17. januára, 1. sezóna, 8 epizód TV-14

Pravda povedz bezplatné streamovacie televízne programy

Podcasterka so skutočným zločinom Poppy Parnell, ktorú hrá Octavia Spencerová, znovu otvára prípad vraždy, keď vychádzajú najavo nové dôkazy o trestnom čine, ktorý pôvodne vyšetrovala a potom vysielala do sveta.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailerPrečítajte si súvisiacu knihu Vydané 6. decembra 2019, 1 sezóna, 8 epizód TV-MA

Sluha

Psychologický triler vyrobený M. Nightom Shyamalanom vyrozprávaný za 30 minút. Rodina utrpela smrť svojho dieťaťa v 13 týždňoch a potom si ako druh terapie zaobstarala náhradnú bábiku. Žiaľom zasiahnutá matka sa natoľko pripúta k bábike, že si na starostlivosť o ňu najme záhadnú opatrovateľku.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer Vydané 28. novembra 2019, 1 sezóna, 10 epizód TV-MA

najlepšia aplikácia craigslist pre Android

Pozri | bezplatné streamovacie televízne programy

Postapokalyptické dobrodružstvo sa bude odohrávať 600 rokov v budúcnosti. Zvyšná populácia Zeme je celá slepá. Vojna prepukne, keď sa do kmeňa narodia vidiace dvojčatá a potom sa kráľovná krajín bojí, že mýtické dvojčatá budú ohrozovať jej vládu. Hviezdy Jason Momoa a Alfre Woodard.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer Vydané 1. novembra 2019, 1 sezóna, 8 epizód TV-MA

Knižný klub Oprah’s Book Club

Renomovaná americká moderátorka talkshow Oprah Winfrey prináša svoj Book Club do Apple TV. Oprah každé dva mesiace zaznamenáva rozhovory s autorkou jej výberov kníh v obchodoch Apple Stores po celom svete.

Vydané 1. novembra 2019, TV-14

Ranná šou bezplatné streamovacie televízne programy

Dráma skúmajúca dynamiku sily vo svete ranných správ. Príbeh začína kotvou Mitchom Kesslerom (Steve Carell), ktorý čelí obvineniam zo sexuálneho zneužívania. Nováčik Bradley Jackson (Reese Witherspoon) sa usiluje nahradiť Kesslera v hlavnom vysielacom čase a tiež sa zrazí s dlhoročným hostiteľom Alexom Levym (Jennifer Aniston).

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailerPrečítajte si súvisiacu knihu Vydané 1. novembra 2019, 1 sezóna, 10 epizód TV-MA

Duchovný textár

Ghostwriter, ktorý reštartuje rovnomennú klasickú detskú šou, sleduje dobrodružstvá štyroch detí v strašidelnom kníhkupectve. Duch oživuje klasiku literatúry a deti musia tiež riešiť záhady, ktoré so sebou prinášajú.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailerPrečítajte si súvisiacu knihu Vydané 1. novembra 2019, 1 sezóna, 13 epizód TV-G

Dickinson | bezplatné streamovacie televízne programy

V modernej interpretácii života Emily Dickinsonovej hrá Hailee Steinfeld vo svojom príbehu o prichádzajúcom veku ako nepochopenú americkú poetku. Dickinson okrem iného kombinuje klasické témy a starostlivo vypracované štandardné diela s anachronickým jazykom a vkusom, personifikáciou smrti.

Pozrieť si trailer Vydané 1. novembra 2019, 1 sezóna, 10 epizód TV-MA

Filmy

Príbeh chlapcov z Beastie

Príbeh Beastie Boys Story sa osobne zameriava na maximá a minimá skupiny za posledných 40 rokov. Tento dokument rozprávajú členovia kapely Mike Diamond a Adam Horvitz v intímnom prostredí živého divadla a režíruje ich ocenený Spike Jonze.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailerPrečítajte si súvisiacu knihu • Vydané 24. apríla TV-MA

Sme tu: Poznámky k životu na planéte Zem | bezplatné streamovacie televízne programy

Animovaný krátky film, ktorý sleduje mladého chlapca pri oslave Dňa Zeme spoznávať zázraky prírody. Príbeh je založený na najpredávanejšej knihe Olivera Jeffersa. Film rozpráva Meryl Streep.

Pozrieť si trailerPrečítajte si súvisiacu knihu • Vydané 17. apríla TV-G

Stále

Hala zameriava pozornosť na tínedžerku, ktorá sa pokúša vyvážiť vrodené slobody tínedžerského života s jej tradičnou moslimskou výchovou. Tajný románik by mohol rodinný vzťah úplne rozdeliť.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer Vydané 6. decembra 2019, R.

ako otvoriť prehliadač súborov ako admin

Slonia kráľovná

Dokumentárny film obsahujúci štyri zábery stáda slonov, ktoré cestovalo po celej Afrike, za štyri roky. Film sa točí okolo matičiarky Athény, venuje však pozornosť aj ďalším živočíšnym druhom, ktoré sa na tejto ceste stretli.

bezplatné streamovacie televízne programy

Pozrieť si trailer Vydané 1. novembra 2019, TV-PG

Už čoskoro:

  • Oteckovia: 19. júna
  • Malý hlas: 10. júla
  • Kód veľkosti: 10. júla

Záver

Dobre, to bol Folk! Dúfam, že sa vám páči tento článok o streamovacích televíznych programoch zadarmo, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Používateľská príručka Ako strihať video v systéme Windows 10