Apple vytláča WatchOS 6 pre série 3 a série 4

Apple WatchOS 6 bol teraz vydaný pre Séria 3 a séria 4 verzie Apple Watch. Hodinky Series 5 boli predstavené o 19thSeptember s predinštalovanými watchOS 6. Na konci bude Apple aktualizovať modely radu 1 a 2. Aktualizácia pridá veľa nových číselníkov a nezávislý obchod s aplikáciami. Vývojári vytvoria verzie svojich aplikácií, ktoré pracujú priamo s Apple Watch. Spoločnosť Apple pridáva do operačného systému verzie audiokníh, hlasových poznámok a kalkulačiek, ktoré budú bežať ako natívne aplikácie Watch.

Prečítajte si tiež: Aktualizácia Motorola Moto Z4 na Android 10, Aktualizácie zabezpečenia: Ohlasovaná septembrová oprava

WatchOS 6 A Apple Watch

Najnovšia verzia operačného systému Apple Smartwatch obsahuje aj Taptic Chime, ktorý umožní Apple Watch hrať každú hodinu; Používatelia zároveň dostanú pravidelné vibrácie. Tí, ktorí skutočne používajú hodinky Apple Watch na sledovanie svojich fyzických aktivít, môžu zistiť, či sú viac alebo menej aktívni po dobu 90 dní až celého roka. Táto nová funkcia s názvom Trendy tiež ukáže rýchlosť štatistík rytmu a kardiovaskulárneho tréningu v rovnakých časových obdobiach. Keď už hovoríme o zdraví, watchOS 6 teraz pomôže chrániť sluch používateľov generovaním výstrahy hlasitosti, keď je v okolí hluk, ktorý zaznamená 80 decibelov alebo viac. A teraz Apple Watch užívateľky presvedčovania žien môžu sledovať svoje menštruačné cykly.

Stiahnuť watchOS 6, otvorte vo svojom iPhone špecializovanú aplikáciu Watch a choďte na Nastavenia => Všeobecné => Aktualizácia softvéru. Najprv sa však musíte ubezpečiť, že batéria hodiniek je nabitá minimálne na 50%. Počas procesu aktualizácie by ste mali hodinky stále položiť na nabíjačku a držať ich v blízkosti svojho iPhone.