Apple News +, ktorý integruje viac ako 300 časopisov, je teraz oficiálny

Apple Event naplánovaný na dnešný deň sa začal, prvým relevantným oznámením spoločnosti Apple je jej nová predplatiteľská služba s názvom Apple News +. Je tospravodajská službaktoré už existovali od roku 2015, ale dnes dostáva aktualizáciu ako viac ako 300 časopisov a novín z rôznych médií bude byť integrovaný .

Apple News +, ktorý integruje viac ako 300 časopisov, je teraz oficiálny

Apple News + za 9,99 dolárov mesačne

S aktualizáciou iOS 12.2 dostanú používatelia v USA a Kanade mesiac zadarmo na to, aby poznali rozhranie a služby, ktoré Apple ponúkne. Niektoré z časopisov, ktoré integrujú službu, sú Popular Science, Vogue, Rolling Stone, National Geographic a ďalšie.

Tim Cook poskytol zaujímavé informácie o raste platformy Apple News. Z Apple News je prečítaných 5 miliárd článkov , vďaka čomu je svetovou novinkou medzi spravodajskými aplikáciami.

Aké sú najlepšie správy o Apple News +? Časopisy budú interaktívne, pretože nebudú bežné, ako si ich môžete bežne stiahnuť. Zakaždým, keď otvoríte časopis, zobrazia sa informácie zobrazujúce rôzne animácie. Obsah nebude rovnaký ako tradičný časopis, čo je odlišujúci faktor Apple News +

Apple News +, ktorý integruje viac ako 300 časopisov, je teraz oficiálny

Približne by používateľ utratil viac ako 8 000 dolárov mesačne za všetky predplatné každého z časopisov, o ktorých Apple bude uvažovať v rámci svojej služby. To je to, čím vyniká spoločnosť Cupertino. Budete mať relevantný obsah týchto časopisov pre Kanaďanov za 9,99 dolárov alebo 12,99 dolárov

Dostupnosť v iných krajinách

Pre túto službu do Španielska alebo iných krajín Latinskej Ameriky bohužiaľ neexistuje žiadny oficiálny dátum príchodu. Služba bude dnes spustená pre USA a Kanadu a existuje prísľub, že ju bude využívať v priebehu roku 2019 dorazí veľmi skoro do Veľkej Británie a Austrálie.

Veľmi zaujímavý návrh spoločnosti Apple, po niekoľkých mesiacoch sa hovorilo o tom, že nedošlo k formálnej dohode s redaktormi časopisov tým, že sa neponúkli spravodlivé ekonomické výhody. Navyše,pred pár týždňami uniklo, že táto služba bude realitouvďaka screenshotom v macOS.

Pozri tiež: Karta Apple je tu pre vás, aby ste sa rozlúčili so všetkými kreditnými kartami

Ak vás zaujíma viac takýchto vecí, navštívte náš blog na adrese AppleForCast . Nižšie zanechajte komentár o vašich skúsenostiach s nami a bol tento článok užitočný alebo nie, nezabudneme vám odpovedať čo najrýchlejšie.