Apple ID: Ako zmeniť dátum svojich narodenín

Všetci viete, že ID spoločnosti Apple je ako doklad o štátnej príslušnosti každého používateľa. Je to niečo, čo budete vždy pri sebe a čo potrebujete na prístup k službám, nákupom spoločnosti Apple a na použitie týchto zariadení a vybavenia. Toto IDApplezhromažďuje určité základné údaje každého používateľa, napríklad meno a vek. Ďalej uvidíme spôsoby, ako zmeniť dátum narodenia a narodeniny . Môže to byť veľmi užitočné pre tých, ktorí ich majú nesprávne nakonfigurované, nesprávne alebo si jednoducho želajú zmeniť tieto informácie. Už teraz predpokladáme, že je to veľmi jednoduché a že to nebude stáť nijaké úsilie.

Apple ID: Ako zmeniť dátum svojich narodenín

Zmeňte svoj dátum narodenia na svojom Apple ID

Pretože správny dátum narodenia a narodeniny je veľmi dôležitý, tento tutoriál by vám nemal chýbať. Ak neviete, ako to zmeniť, postupujte podľa týchto pokynov, ako to chcete urobiť ziPhonealebo iPad alebo počítač, či už máte systém MacOS alebo Windows.

Na zariadeniach iPhone a iPad je to veľmi jednoduché. Musíte len vstúpiť nastavenie . Potom zadajte svoje meno alebo vaše Apple ID . Z neho môžete upravovať ľubovoľné položky, ako napríklad e-mail, telefón, meno, heslo a dokonca aj produkty. Vo vnútri by ste mali zadať časť Meno, telefón a mail, aby ste videli tento typ údajov. A v tejto časti nájdeme nižšie Dátum narodenia . Stanovili sme dátum a je to. Je to také ľahké

Na Macu to môžete urobiť v časti Nastavenia> iCloud> Údaje o účte. Keď už sme vo vnútri, môžeme upraviť akékoľvek podrobnosti alebo údaje podľa našich predstáv. Vždy je vhodné byť úprimný, najmä vzhľadom na to, že používame svojeAppleID pre nákupy, predplatné a riešenie problémov.

Apple ID: Ako zmeniť dátum svojich narodenín

Ako upraviť vaše Apple ID z prehľadávača na ľubovoľnom počítači

Ak ste na počítači a chcete to urobiť z ľubovoľného prehľadávača, prejdite na stránku iCloud.com. Po prihlásení sa dostanete na kartu Účet a jeho úpravou môžete upraviť svoje údaje, podobne ako sme to uviedli už skôr.

Ak je používateľ mladší ako 13 rokov alebo ak je mladší ako tento vek, existuje ešte jedna podstatná požiadavka. Aby mohol iný typ používateľa autorizovať tento typ úpravy, musí byť v rámci rodiny. Apple zaručuje bezpečnosť detí a deťom a zároveň poskytuje dospelým nástroje na kontrolu a umožnenie prístupu k nim.

Takto môžete upraviť dátum narodenia svojho Apple ID.

Zobraziť viac od nás: Fotografia nasnímaná telefónom iPhone 6 získava cenu za fotografiu