Spoluzakladateľ spoločnosti Apple Steve Wozniak potrebuje, aby ste sa dostali z Facebooku

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple Steve Wozniak sa pripojil k vyvíjajúcemu sa zhluku technologických titanov pri cenzurovaní Facebooku s tým, že veľmi veľa ľudí by malo vymazať svoje záznamy a ukončiť používanie najväčšej internetovej životnej fázy na svete.

Existuje široká škála druhov jednotlivcov a niektoré výhody Facebooku si zaslúžia stratu bezpečnosti, Wozniak povedal TMZ počas výstižného stretnutia na medzinárodnom letisku Ronalda Reagana. Nech je to akokoľvek, pre mnohých, ako som ja, môj návrh pre drvivú väčšinu znie: Mali by ste mať zmysel pre prístup, ako sa dostať z Facebooku.

Wozniak sa zbavil svojich účet na Facebooku v roku 2018 potom, čo spoločnosť Cambridge Analytica, politická informačná spoločnosť, zhromaždila súkromné ​​údaje z profilov na Facebooku od viac ako 87 miliónov jednotlivcov. V tom čase uviedol, že Facebook mu priniesol väčšie množstvo negatív ako pozitív.

Steve Wozniak

ID volajúceho stále zastavuje s8

Wozniakove obavy z ochrany sa dostali až za Facebook: Kto vie, či môj mobilný telefón momentálne počúva? povedal na schôdzi.

Takže zdôrazňujem, pretože vediete diskusie, o ktorých si myslíte, že sú súkromné ​​... hovoríte slová, na ktoré by ste sa skutočne nemali naladiť, pretože to neočakávate. Nech je to už akokoľvek, neexistuje žiadny skutočný spôsob, ako to zastaviť.

Adam Mosseri, generálny riaditeľ spoločnosti Instagram, ktorú vlastní Facebook, v júni uviedol, že aplikácia nenaladí vaše diskusie, reputácia Facebooku v súvislosti s ochranou však nebola práve vynikajúca. V máji právny poradca spoločnosti Facebook povedal sudcovi v právnom spore kvôli rozpakom Cambridge Analytica, že na Facebooku a iných neformálnych organizáciách neexistuje žiadna ochrana.

Pozri tiež: Toyota zakryla Prius solárnymi článkami

Generálny riaditeľ spoločnosti Facebook Mark Zuckerberg medzitým viackrát uviedol, že jednou z jeho najdôležitejších potrieb v priebehu nasledujúcich pár rokov je výroba sociálnej fázy zameranej na ochranu.

V súlade so svojimi koreňmi v spoločnosti Apple Wozniak uviedol, že jednotlivci by mali mať možnosť platiť za väčšiu ochranu. Spoločnosť Apple uchopila najdôležitejšie body a informácie o ochrane hviezd - položky tejto organizácie však budú vo všeobecnosti čoraz nákladnejšie, aby vyrovnali následnú stratu otvorenia príjmu.

Jednotlivci si myslia, že majú určitý stupeň bezpečia, aký nemajú. Z akého dôvodu mi nedajú rozhodnutie? Dajte mi šancu zaplatiť konkrétnu sumu a vaše informácie budú bezpečnejšie a súkromnejšie ako všetky ostatné osoby, ktoré ich poskytnú sponzorom.

Generálny riaditeľ spoločnosti Apple, Tim Cook, zvyčajne fotografoval najväčších nepriateľov organizácie vrátane Facebooku, pričom uviedol, že goliati v Silicon Valley spôsobili zmätok.

ako nájsť môj parný priečinok