Apple tiež aktualizuje puzdrá na iPhone a remienky Apple Watch

Žijeme autentické týždňové šialenstvo, pokiaľ ide o novinky o Apple. Začali sme v pondelok novými iPad Air a iPad mini pre tých, ktorí ich sprevádzali novými prípadmi. Včera sa Apple rozhodol aktualizovať svoj rad iMac o nové možnosti konfigurácie a procesory a dnes sme narazili na druhú generáciu AirPods. Nebola to však jediná vec, ktorú Apple predstavil.

Ako sa to stalo s novým Puzdrá Smart Cover , Apple taktiež aktualizoval kryty pre iPhone a remene pre Apple Watch s novými jarnými farbami.

Pozri tiež: Čo môžete očakávať od hlavnej témy Apple 25. marca?

Toto sú nové jarné farby spoločnosti Apple

Spoločnosť Apple aktualizovala celú škálu puzdier a remienkov pre iPhone pre Apple Watch, takže sú už teraz.

Nové puzdrá pre iPhone

obaly na iPhone

Silikónové puzdro iPhone XS a XS Max je teraz k dispozícii v troch nových farbách: Mint, Papaya a Delft Blue. Tieto puzdrá sú dostupné za cenu 45 eur.

Spoločnosť Apple tiež aktualizovala škálu farieb svojich kožených puzdier, koženého puzdra a koženého fólia, ktoré teraz obsahujú aj odtiene: Elder Blue, Sunset a Lilac. Dostupné sú za 55, respektíve 149 eur.

Spoločnosť Apple navyše pridala do svojho puzdra Smart Battery Case novú farbu, ktorú si teraz môžete kúpiť v Rosa aréne za 149 eur.

Nové remene pre Apple Watch

Remienky Apple Watch

Popruhy Apple Watch tiež dostali veľa nových funkcií v podobe nových farieb. Bežný športový remienok a remienok Loop sú aktualizované v rovnakých troch farbách: Mint, Papaya a Delft Blue. Dostupné za 59 eur.

Remienky Apple Watch

Športové remene Nike dostávajú tiež svoju nádielku nových farieb, v tomto prípade sa však rozhodnú pre inú líniu a už ich môžete dostať v čiernej / Hypernovej, smrekovej / vintage lišajníku a zelenomodrom odtieni / tropickom nádychu za 59 eur. Rovnakými odtieňmi sú aktualizované aj remene Nike Loop.

Remienky Apple Watch

Nakoniec boli aktualizované aj kožené remienky Loop s modernou sponou a remienky Hermès. Všetky majú nové farby.