Anime Torrent stránky - Najlepšie anime stránky

Ak ste fanúšikom anime, viete, že je hriechom, že nestíhate najnovšiu epizódu svojej obľúbenej série. Nie všetky anime sa ale dostali do bežných streamovacích služieb. Ak chcete získať svoju dennú dávku anime, musíte sa obrátiť na torrentové stránky, ktoré často navštevujú fanúšikovia anime. V tomto článku si povieme niečo o stránkach Anime Torrent - Najlepšie stránky v roku 2020. Začnime!

Predtým, ako zverejníme náš obľúbený zoznam najlepších webov s anime torrentmi, ponorme sa hlbšie do toho, o čom je humbuk v anime.

Je pravdepodobné, že vás uchváti plešatý, pravidelne vyzerajúci Saitama v populárnom One-Punch Man na Hulu. A pýtate sa, či existuje viac anime s podobnou tematikou, ktoré by uspokojili váš hlad.

Poznámka:

V mnohých významných krajinách a regiónoch, ako je Saudská Arábia, India, Portugalsko, Dánsko, Spojené kráľovstvo a Morroco, sú tieto anime torrentové webové stránky úplne blokované. Služby VPN môžete použiť na prístup k webom anime torrentov v týchto regiónoch. V skutočnosti si môžete pozrieť náš zoznam najlepších sietí VPN na torrentovanie.

Najlepšie stránky

Animetosho

Prvou najlepšou torrentovou stránkou anime v zozname je Animetosho. Pomocou programu Animetosho si môžete ľahko stiahnuť niektoré z najpopulárnejších anime sérií.

Na AnimeTosho nie je nič fantázie, ale zoznam najnovších dostupných súborov torrentov anime, ktoré si môžete pozrieť. Stránka má aktívnu komunitu používateľov, čo znamená, že nie je núdza o seederov. Očakávajte slušný čas sťahovania s AnimeTosho.

Väčšina torrentov na Animetoscho je overená. Animetosho má jednoduché a ľahko ovládateľné užívateľské rozhranie a táto stránka torrentu anime tiež zobrazuje najnovší obsah anime na svojej domovskej stránke.

najlepší doplnok nfl kodi

Čo sa týka negatívnych stránok, je dosť ťažké nájsť na platforme anglické dabované anime. Celkovo je Animetosho spoľahlivý web s torrentmi anime.

1337X

1337X je ďalší populárny web s torrentmi pre anime, ktorý si v posledných rokoch získal nesmiernu popularitu.

Táto stránka s torrentmi je tu už pomerne dlho a má bohatú zbierku anime titulov. Má ostré užívateľské rozhranie, ktoré vám umožní ľahko vyhľadávať vaše obľúbené anime alebo prechádzať z ikon anime.

Táto populárna webová stránka anime torrentov má čisté a ľahko použiteľné používateľské rozhranie, vďaka ktorému je vyhľadávanie a skúmanie obsahu hračkou. 1337X má vyhradenú časť pre anime. Okrem anime si môžete dokonca stiahnuť ďalšie formy obsahu 1337X.

1337X displeje populárne dnes, populárne tento týždeň, trendy dnes, trendy tento týždeň a top 100 tento mesiac anime série. Celkovo je to perfektný web s anime torrentmi, ktorý zaujme každého fanúšika anime.

Anime vrstva

Anime Layer je jedným z najlepších torrentových serverov anime. Hlavným vrcholom anime vrstvy je jeho vizuálne pôsobivé a čisté užívateľské rozhranie.

Pokiaľ neovládate ruštinu, budete musieť tento torrentový server automaticky preložiť. AnimeLayer je nádherne prezentovaná ruská torrentová stránka s podrobnými popismi a informáciami o každom titule. Má tiež fórum, kde sa môžete spojiť s rovnako zmýšľajúcimi fanúšikmi anime.

Anime Layer zobrazuje podrobné informácie ako krajina, typ, žáner, dátum vydania, popis, rozlíšenie, veľkosť a doslova všetko, čo potrebujete vedieť pred stiahnutím anime.

Okrem vyššie uvedených funkcií má Anime Layer aj veľmi dobre vyvinuté fórum, kde môžu používatelia komunikovať s rovnako zmýšľajúcimi Anime Fans.

odinštalovanie portálu so zmiešanou realitou

Torlock

Ďalšou najlepšou anime torrentovou stránkou v zozname je Torlock. Podobne ako v prípade 1337X má Torlock aj vyhradenú sekciu pre anime šou. Torlock je jedným z mála webov, ktoré obsahujú iba zoznam overených torrentov.

Torlock zobrazuje veľkosť a čas nahrávania pre každý anime na platforme.

Čo sa týka negatívnych stránok, reklama na Torlocku môže niektorých používateľov rozčuľovať.

Najnovšie duše

Anime Ultime je jednoduchá torrentová stránka pre anime, ktorá má rozsiahlu zbierku niektorých exkluzívnych anime sérií. Tento spoľahlivý web s anime torrentmi zobrazuje dátum pridania, názov seriálu, názov epizódy, typ a meno nahrávača.

Táto stránka s torrentmi je dôkazom toho, ako Francúzi milujú svoje anime. Ak pre vás jazyk nie je prekážkou, bude vás baviť spojenie s aktívnou komunitou na webe. Alebo môžete začať sťahovať z ponuky dostupných anime titulov.

Čo sa týka negatívnych stránok, písmo v aplikácii Anime Ultime je príliš malé a na správne čítanie bude pravdepodobne potrebné zväčšiť webovú stránku.

The Pirate Bay

The Pirate Bay je jedným z najstarších a najspoľahlivejších torrentových webov na sťahovanie anime torrentov. Táto stránka s torrentmi má užívateľské rozhranie bez zbytočných neporiadkov a na domovskej stránke nájdete iba vyhľadávací panel s niektorými primárnymi filtrami.

Vyhľadávanie, skúmanie a sťahovanie torrentov anime z The Pirate Bay je pomerne jednoduché.

AnimeTorrents

Existuje niekoľko vecí, ktoré by sme mali spomenúť o AnimeTorrents vopred. Okrem toho, že je jedným z najlepších torrentových serverov anime, tento web takmer neustále aktualizuje svoj obsah a funkcie.

Čo sa týka aktuálnosti obsahu, ťažko existuje anime stránka, ktorá by bola lepšia. Okrem toho obsahuje AnimeTorrents zdravé torrenty anime. Inými slovami, majú teda dobrý počet sejačov a rovesníkov.

Táto stránka má tiež fórum na rozhovor s ostatnými používateľmi a je ľahko použiteľná. Jediným problémom je, že rovnako ako BakaBT je to väčšinou súkromný torrent tracker. Ak chcete začať sťahovať obsah, musíte sa na webe zaregistrovať.

Začnite tým, že prejdete na webovú stránku a zaregistrujete si účet. Po registrácii začnite sťahovať niektoré z najlepších anime televíznych relácií a najlepších anime filmov.

Z hľadiska reputácie je AnimeTorrents považovaný za dobrý anime torrent web, ktorý ponúka zdravé a vysoko kvalitné anime seriály . Rovnako ako niektoré ďalšie weby, ktoré sme v tomto zozname spomenuli, môžu používatelia zmeniť spôsob, akým web kategorizuje a hodnotí jeho obsah.

AnimeTorrents je rovnako dosiahnutý v dabovaných a subbed anime torrent súboroch. Pokojne si teda môžete stiahnuť niektoré z najpopulárnejších anime televíznych seriálov.

prehrávač vlc pixelovaná oprava

Seedpeer

Ďalším dokonalým webovým serverom v zozname torrentov anime je Seedpeer. Seedpeer má tiež vyhradenú sekciu pre anime.

Čisté a ľahko ovládateľné používateľské rozhranie aplikácie Seedpeer uľahčuje vyhľadávanie a preskúmanie anime sérií a filmov na platforme. Seedpeer zobrazuje veľkosť a vek každého torrentu na platforme.

Seedpeer je vlastne premenovaná verzia populárneho desaťročia starého torrentového webu Meganova.

Horriblesubs

Horriblesubs je ďalší najlepší web na sťahovanie torrentov anime. Na rozdiel od iných webov Horriblesubs umožňuje používateľom zvoliť kvalitu videa ako SD, HD a FHD.

Na rozdiel od jeho názvu sú subbed anime tituly stiahnuté na HorribleSubs celkom slušné. Má plán, v ktorom môžete sledovať nadchádzajúce epizódy a rušnú komunitu, s ktorou môžete komunikovať.

Horriblesubs ponúka podrobný popis každého anime na platforme. Táto obľúbená stránka s torrentovými anime má tiež plán vydania nových epizód a sérií.

tento torrentový server hostí aj veľa darčekov založených na blížiacich sa festivaloch, tak to majte na pamäti. Celkovo sa na webe Horriblesubs dá ľahko orientovať a určite zaujme každého fanúšika anime.

Aniarena

AniArena kričí anime na pozadí farebných japonských kreslených postavičiek. Je to webová stránka na sledovanie torrentov, ktorá priťahuje fanúšikov anime po celom svete. Sťahovanie môžete začať bez registrácie účtu.

AniRena je jedným z najlepších torrentových serverov anime. Na rozdiel od iných webových stránok nie je potrebné vytvárať účty na sťahovanie anime sérií a filmov z AniReny.

LG V10 Verizon bootloader

Väčšina anime sérií na serveri AniRena je k dispozícii v anglickom jazyku. To znamená, že stále existuje špeciálna sekcia pre neanglické anime.

Podobne ako iné webové stránky, aj Anirena zobrazuje veľkosť a počet stiahnutí pre každý torrent anime na platforme.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a bude pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Kompletná recenzia na emulátory GBA pre počítače Android a Windows