Opravená mobilná sieť nie je k dispozícii pre Android

V tomto článku si povieme niečo o sieti Fix Mobile, ktorá nie je k dispozícii pre Android. Poďme začať! Pozri si článok

'Can't take Screenshot' on Android: Learn how to fix

Ak váš telefón s Androidom nedokáže vytvoriť snímku obrazovky, v tomto článku sa dozviete, prečo nemôžete urobiť snímku obrazovky a čo s tým môžete urobiť.

Ako používať bezdrôtové nabíjanie Galaxy S9

Najlepšie vlastnosti telefónu Samsung Galaxy S9 je jeho schopnosť vykonávať bezdrôtové nabíjanie. chcete vedieť o funkcii bezdrôtového nabíjania s9? sleduj náš návod.

Ako opraviť chybu autentifikácie WiFi v systéme Android

Stala sa už niekedy „chyba overenia Wi-Fi“ aj vám? Tu je niekoľko rád, ktoré sa môžete pokúsiť zbaviť tohto problému a znova sa pripojiť.

Android - Aký druh procesora na zariadení nájdete

Zistite, aký druh procesora je vo vašom zariadení. V tomto článku si ukážeme spôsob, akým môžete vedieť o presnom procesore. Uč sa viac

Karta Galaxy S7 Sim - Ako vkladať a vyberať

V prípade Galaxy S7 a S7 edge spoločnosť Samsung vracia späť slot na SD kartu. Viete, ako vložiť a odobrať SIM kartu Galaxy S7? Pozrime sa na náš návod.

Karta Galaxy S6 Sim - Ako vložiť alebo odstrániť

Chcete vedieť, ako vložiť a ako odstrániť sim? pozrite si náš návod, kde sa dozviete o procese vkladania a vyberania kariet Galaxy S6 Sim.

Obnovenie továrenských nastavení tabletu Samsung - kroky na úplné obnovenie

Tvrdý reset resetuje Samsung Galaxy Tab 4 späť na predvolené nastavenia z výroby. v tomto návode sa dozviete, ako obnoviť výrobné nastavenia tabletu Samsung.

Galaxy S6: Ako soft a hard resetovať Galaxy S6

Môže prísť čas, keď budete musieť svoj telefón Galaxy S6 resetovať. Tu je ukážka toho, ako sa na zariadení vykonáva mäkký a tvrdý reset galaxie s6. sleduj náš návod.

Zárez fotoaparátu Samsung Galaxy S10E - Ako sa skryť

V modeloch Samsung Galaxy S10 je predný fotoaparát umiestnený pod obrazovkou ako rohový zárez. aby ste to skryli, prečítajte si náš článok Zárez fotoaparátu Galaxy S10E.

Chybový kód 910 Play Store - Oprava Can't Install App

Hra sa nedá nainštalovať. Skúste to znova a ak problém stále pretrváva. Potom získate pomoc s riešením problémov (Kód chyby: 910). Ak chcete vedieť, ako na to, prečítajte si tento článok.

Vaše zariadenie nie je kompatibilné s touto verziou opravy

Ak vaša obľúbená aplikácia hovorí, že vaše zariadenie nie je kompatibilné s touto verziou, prečítajte si tento článok, aby ste zistili, ako ju môžete opraviť.

Ako opraviť chybu, ktorá nie je nainštalovaná v systéme Android

Jednou z takýchto správ je „Aplikácia nie je nainštalovaná“. A je to bežný problém v zariadeniach Android KitKat, Lollipop, Marshmallow. Ukážeme vám, ako to môžete opraviť.

Ako preniesť záložky do mobilu v Chrome-On Desktop

Chcete vedieť, ako vložiť záložky do mobilu v prehliadači Chrome. Chrome je rovnako k dispozícii pre Windows a macOS. ukážeme vám tu!

Ako povoliť obnovovaciu frekvenciu 96 Hz na telefóne Samsung S20

V tomto článku vám povieme, ako môžete povoliť obnovovaciu frekvenciu 96 Hz na zariadeniach Samsung Galaxy S20 / S20 + / S20 Ultra. Čítaj viac.

Používateľská príručka - Ako nainštalovať aktualizáciu Emui 10 na Huawei

Huawei je jednou z najväčších značiek v priemysle inteligentných telefónov a Honor je pod značkou. Povieme vám, ako nainštalovať Emui 10 Update na Huawei.

Ako nainštalovať logo Clean Boot na Samsung

Po zavedení telefónu sa zobrazí obrazovka s hromadou textu, ktorá nevyzerá dobre. ukážeme si, ako nainštalovať logo Clean Boot na Samsung.

Ako skontrolovať zariadenie Android, ak je 64-bitové alebo 32-bitové

Zariadenia s Androidom, podobne ako stolové počítače a notebooky, sú buď 32-bitové alebo 64-bitové zariadenia. na kontrolu, či je zariadenie s Androidom 64-bitové alebo 32-bitové Začnime

Ako zašifrovať jednoduché nastavenie telefónu Android

Smartfóny a ďalšie mobilné telefóny sú hlavným zdrojom náhodnej straty údajov. V tomto článku vám povieme, ako šifrovať jednoduché nastavenie telefónu s Androidom

Používateľská príručka - Ako skryť adresu IP v zariadeniach Android

Dnes pokrývame najlepšie siete VPN aplikáciami optimalizovanými pre zariadenia s Androidom a ukážeme vám, ako skryť adresu IP v zariadeniach Android.