Kredit Amazon zdvorilosť: Všetko, čo potrebujete vedieť

Ak ste Amazon používali na nákupy v maloobchode, potom sa vám zobrazil e-mail alebo upozornenie v aplikácii týkajúce sa niečoho, čo sa nazýva Amazonský zdvorilostný kredit. Toto upozornenie vás možno bude nejasné, pretože spoločnosť Amazon nevychádza v ústrety vysvetleniu kreditu. V tejto príručke vás informujem, na čo slúži kredit, ako sa vzťahuje na vaše nákupy a ako vedieť, či máte na účte nejaké zdvorilostné kredity.

Najlepším spôsobom, ako počúvať zdvorilostný kredit, je e-mail od spoločnosti Amazon.

AKO ZÍSKAME ÚVEROVÝ ÚVER?

Existujú tri najlepšie spôsoby, ako získať zdvorilostný kredit.

Prvý spôsob:

Jedným zo spôsobov je, ak ste zákazníkom služby Amazon Prime a nakupujete v kategórii Hračky a hry alebo v akejkoľvek inej kategórii (hlavne), a v tejto kategórii kupujete nejaké položky. Keď to urobíte, prejdete k pokladni, môžete mať viac možností dopravy. Môžete mať napríklad na výber, aby ste pomocou zásielky Prime dostali tovar do dvoch dní alebo menej. Ďalšou voľbou je, že môžete mať tiež možnosť použiť bežné zasielanie a dostať položky do siedmich dní alebo menej (tiež doprava zdarma). Prečo by ste niekedy radšej používali bežnú prepravu? Pretože niekedy, ak tak urobíte, Amazon vám vydá zdvorilostný kredit vo výške 5 dolárov.

Druhá cesta:

Ďalším spôsobom je, ak spoločnosť Amazon urobí chybu v procese prepravy alebo vám neposkytne úver, ktorý vám bol inak povolený. Ak sa tak stane, okrem problému vrátite zaplatené ďalšie poštovné. Amazon vám tiež poskytuje zdvorilostný kredit na použitie pri budúcom nákupe. Medzi ďalšie bežné dôvody patrí oneskorené dodanie alebo oneskorenie vybavenia objednávky.

Tretí spôsob:

Tretím spôsobom, ako získať Courtesy Credit, je zavolať spoločnosti Amazon so sťažnosťou na niečo, čo kupujete. Ak sa v správe o chemickej bezpečnosti zdá, že vo vašej sťažnosti bola spoločnosť Amazon omylom. Potom vám ako ospravedlnenie ponúknu zdvorilostný kredit vo výške 5 alebo 10 dolárov.

AKO MÔŽETE VYDÁVAŤ AMAZONSKÝ KREDITNÝ ÚVER

Kredit Amazon Amazon môžete tiež minúť na položky, ktoré spoločnosť Amazon predáva aj dodáva. Pamätajte, že ak si niečo objednáte na Amazone, ale za predpokladu, že sú poskytované a dodávané treťou stranou, nemôžete použiť svoj zdvorilostný kredit. Váš kredit zdvorilosti bude automaticky odobratý z akejkoľvek transakcie, ktorá je kvalifikovaná, keď odhlásite, napríklad:

AKO MÔŽETE KONTROLAŤ ÚVEROVÝ Zostatok

Kontrola stavu kreditu je dosť jednoduchá. Stačí navštíviť stránku odkaz na kreditný zostatok a klepnite na tlačidlo, na obrazovke sa zobrazia všetky vaše kreditné zostatky. Ak nevidíte kategóriu zdvorilostného kreditu, žiadnu nemáte.

Záver:

V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie. Ak chcete zdieľať niečo iné, tiež vložte komentár.

Prečítajte si tiež: