Amazon AirPods by mohli doraziť tento mesiac s integrovanou Alexou

The AirPods boli uvedené na trh takmer pred tromi rokmi a odvtedy sa tieto typy bezdrôtových slúchadiel stali nesmierne populárnymi, nie je to prvýkrát, čo spoločnosť Apple urobila zariadenie takým populárnym, ani nebude posledným.

Prevažná väčšina súperov uviedla na trh svoju vlastnú verziu AirPods, niektorí ich dokonca viac kopírujú z účtu a už dlho sa hovorilo o tom, že Amazon pripravuje aj svoju vlastnú verziu Apple AirPods. Nie je ich známych veľa, no spoločnosť by mala uviesť na trh nové echo zariadenia 25. septembra a mohli by sme čakať aj prekvapenie v podobe bezdrôtových slúchadiel.

AirPods

Uvidíme nejaké ozveny?

Ako informovala PhoneArena, Amazon plánuje akciu ešte tento mesiac september. V zásade na týchto udalostiach Amazon zvyčajne predstavuje nové zariadenia a je veľmi možné, že sa dočkáme nových inteligentných reproduktorov, nových tabletov a nového zariadenia. Vzhľadom na zlyhanie jeho najnovšieho smartfónu neočakávame, že by to skúsili znova.

Ak však bude niečo, čo bolo úspešné, sú echo reproduktory, ktoré by mohli vašu rodinu veľmi skoro rozšíriť a začleniť do nich veľmi zvláštneho nového člena: 100% bezdrôtové slúchadlá. Keďže ide o najúspešnejšiu škálu produktov spoločnosti Amazon, malo by zmysel mať ich všetky Amazon AirPods byť integrované do rodiny echo.

Informácie to zaisťujú Apple AirPods bude mať ďalší priamy konkurent vyrábaný spoločnosťou Amazon s integrovaným virtuálnym asistentom spoločnosti Alexa. Očakáva sa od nich aj slúchadlá s dobrou kvalitou zvuku za prijateľnú cenu.

Pozri tiež: Čo má iPhone 11 Pro s Pro

Na to, čo Amazon pripravuje, si budeme musieť počkať, ale v prípade, že budú klebety pravdivé, budú mať AirPods čoskoro tvrdého rivala.