Všetky „celebrity“, ktoré sa objavili v Apple Keynote

Apple práve predstavila niekoľko služieb, ktoré budú súčasťou budúcnosti spoločnosti. Nové Apple News, kreditná karta spoločnosti Apple a jej herná služba Arcade sú veľmi zaujímavé správy, ale Apple TV + je klenotom v korune. Polovica prezentácie bola zameraná na Apple TV + a spoločnosti Apple sa podarilo znovu zjednotiť veľké obsadenie hviezd v divadle Steva Jobsa.

Mnoho z nich sme videli sedieť v predných radoch divadla, iní však prišli na pódium, aby nám povedali svoje série a exkluzívne produkcie Apple TV +.

Hollywoodske hviezdy sprevádzali Apple v hlavnej prezentácii

Je to kuriózne, ale Apple predstavil video službu bez toho, aby ukazoval iba ukážky svojich produkcií. Cupertino si myslelo, že neexistuje nikto lepší ako samotní protagonisti, aby rozprávali príbehy, ktoré vytvorili.

hdd 5400 vs 7200

Viac informácií: Karta „Preskúmať“ v službe Apple Music je optimalizovaná

Steven Spielberg

Steven Spielberg

ako rootnúť htc one m8 marshmallow

Ako prvý vyšiel na javisko režisér Steven Spielberg, ktorý nám povedal svoju novú sériu s názvom Amazing Stories. Režisér si pri vystúpení na javisku potrpel na standing ovation a obzvlášť emotívne hovoril o svojej novej sérii, ktorá nám bude rozprávať neuveriteľné príbehy.

Jennifer Aniston a Reese Witherspoon

Jennifer Aniston a Reese Witherspoon

Obe herečky predstavili svoju novú sériu s názvom The Morning Show a boli tiež nadšené, najmä Jennifer Aniston. K nim pribudol Steve Carell, ktorý sa tiež predstaví v šou.

Jason Momoa a Alfre Woodard

Jason Momoa a Alfre Woodard

Ďalším, kto bol na scéne najviac nadšený, je samotný Aquaman, Jason Momoa a Alfre Woodard predstavili svoje série See, kde bude protagonistom prostredie.

gtupdate2_v3 1,8 apk

Kumail Nanjiani

Kumail Nanjiani

Herec a komik narodený v Pakistane bude mať na Apple TV + sériu, ktorá bude rozprávať príbehy prisťahovalcov, ktorí prišli do USA, volá sa Malá Amerika a herec bol v týchto príbehoch veľmi známy.

Počkajte, je toho viac: Mobil s najškaredším výrezom, aký ste kedy videli

chyba pri vykonávaní aktualizačného binárneho súboru

JJ Abrams a Sara Bareilles

JJ Abrams a Sara Bareilles

Režisér a spevák JJ Abrams a Sara Bareilles predstavili svoju sériu s názvom Little Voice, ktorá nám hovorí o začiatkoch v hudbe umelcov v meste New York.

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey

Poslednou celebritou, ktorá vystúpila na pódium, bola Oprah Winfrey a jej rola bola veľmi protagonistkou. Bola nadšená zo spolupráce s Apple a na Apple TV + bude mať dva dokumenty.