AirPods 2: všetko, čo sa zmenilo oproti prvej generácii

Apple pred pár hodinami oznámila druhú generáciu populárnych AirPodov, podľa štúdií najpopulárnejších bezdrôtových slúchadiel na svete. Táto nová generácia si zachováva identický dizajn a zavádza niektoré vylepšenia. Boli sme ďaleko od toho, čo predpovedali povesti, ale aj napriek tomu ide o vylepšené slúchadlá, ktoré už boli samy o sebe veľmi dobré.

Apple má na tomto trhu veľmi malú konkurenciu a možno z tohto dôvodu si vyhradzuje niektoré prelomové funkcie pre budúcnosť. Apple ich nepomenoval AirPods 2 a ich oficiálny názov je AirPods druhej generácie . Oplatí sa ich kúpiť, ak už máte AirPods? Je lepšie kúpiť si AirPods 2 alebo Airpods prvej generácie? Pokúsime sa vyriešiť vaše pochybnosti.

servisna bateria na mac

Apple AirPods druhej generácie

AirPods 2 vs AirPods 1

Dizajn oboch generácií AirPodov je úplne rovnaký, rovnaké rozmery a rovnaká biela farba. Ale vnútorne máme zaujímavý vývoj. Apple teraz predáva dva typy AirPodov, niektoré s bežným puzdrom a iné s jedným s bezdrôtovým nabíjaním, slúchadlá sú však v oboch prípadoch identické.

Pozri tiež: Zmeňte svoje heslá na Facebooku a Instagrame čo najskôr, aby ich mohli zamestnanci vidieť!

Všetky novinky o AirPods 2:

  • Čip H1 . AirPods mali slávny čip Apple W1, procesor určený výhradne pre tento typ zariadení. Tento procesor bol aktualizovaný na nový čip H1, ktorý obsahuje vlastnú zvukovú architektúru, ktorá ponúka revolučný hudobný zážitok a zjednodušuje synchronizáciu. Tento čip H1 navyše dáva AirPods 2 možnosť pripojiť sa k zariadeniam dvakrát rýchlejšie.
  • Väčšia autonómia. Čip H1 poskytuje veľkú výhodu z hľadiska úspory batérie a podľa spoločnosti Apple budeme mať o 50% viac času hovoru v porovnaní s prvými generáciami AirPodov.
  • Hej, Siri. Funkcia, ktorú sme videli mnohokrát filtrovanú, a ktorá môže byť veľmi užitočná v zariadeniach, ako sú napríklad AirPods. Zvýšenie alebo zníženie hlasitosti a zmena skladby bude oveľa jednoduchšie. V prvej generácii sme museli priradiť Siri k dvojitému kliknutiu na AirPod.
  • Bezdrôtové nabíjanie . Nové AirPods sú k dispozícii so štandardným nabíjacím puzdrom alebo s novým bezdrôtovým nabíjacím puzdrom. Je to určite dobrá voľba na jednoduchšie nabíjanie AirPodov, aj keď bude o niečo nákladnejšia.
  • Vlastný prípad . Teraz nám Apple umožňuje pridať gravírovanie zadarmo do krabice AirPods, ideálne na darček alebo na odlíšenie. Nie je to nič nové, vidíme to na zariadeniach už roky a túto možnosť umožňuje aj Apple Pencil 2.

Nové AirPods sú k dispozícii za rovnakých 179 eur, ktoré stáli prvú generáciu. Ak chceme puzdro s bezdrôtovým nabíjaním, budeme si musieť zaplatiť niečo iné, pretože tieto stoja 229 eur. Pokiaľ by sme chceli nové puzdro s bezdrôtovým nabíjaním, kompatibilné s AirPods prvej generácie, môžeme si ho kúpiť za 89 eur.

Hľadáte viac? Čo môžete očakávať od hlavnej témy Apple 25. marca?

ipod sa na iTunes nebude zobrazovať

Ak máte pôvodné AirPods, pravdepodobne nebudete musieť skočiť na túto novú generáciu. Pokiaľ batéria už nevydrží to, čo bola pôvodne. Ak ste nikdy žiaden nemali, tieto Airpods druhej generácie sú bezpečným odporúčaním, bezdrôtové nabíjanie je však niečo osobnejšie.