Adblock pre Crunchyroll: Získajte Adblock funkčný

Adblock pre Crunchyroll

V tejto príručke sa dozviete viac o službe AdBlock pre Crunchyroll, ktorá zabezpečí správne fungovanie služby Adblock na tomto webe. Ak váš Adblock nefunguje správne na webových stránkach Crunchyroll, zobrazíme vám pokyny na jeho opravu. Streamovací web však ponúka množstvo manga alebo anime sérií. Avšak webová stránka obsahuje reklamy, v skutočnosti existuje veľa reklám, ktoré nakoniec narušia celý zážitok zo sledovania. V tejto situácii sa používatelia zvyčajne rozhodnú pre blokovanie reklám. ale to nestačí.

Je to spôsobené tým, že streamovacia služba vo svojom backende použila nejaký mechanizmus, ktorý chráni tieto blokovače reklám pred funkciou. Výsledkom je, že kedykoľvek sa váš blokovač reklám spustí na tomto serveri, tieto reklamy jednoducho nezablokuje. Existujú však aj ďalšie metódy, prostredníctvom ktorých pracuje váš AdBlock na Crunchyroll webovú stránku.

Pozri tiež: Nepodarilo sa uzamknúť chybu profilu vo Fortnite - Ako to opraviť

Adblock pre Crunchyroll : Získajte Adblock funkčný

Tento výukový program sa zameria na širokú škálu riešení, ako vyriešiť vyššie uvedenú chybu. Od zmeny súboru hostiteľa po použitie nástrojov pre vývojárov a blokovania žiadosti o doménu sme spomenuli niekoľko užitočných tipov. Vyskúšajte každú metódu, kým nebudete schopní problém vyriešiť.

Získajte Adblock pracujúci pre Crunchyroll

Riešenie 1: Aktualizujte AdBlocker

Crunchyroll neustále aktualizuje svoj backend pomocou prísneho mechanizmu blokovania reklám. Takže ak stále používate zastaraný adblocker, pravdepodobne tieto techniky nedokáže obísť. Mali by ste sa pokúsiť aktualizovať adblocker na novú verziu nasledujúcim spôsobom (nižšie uvedené pokyny sú pre rozšírenie AdBlock a prehliadač Chrome):

 • Spočiatku spustite prehliadač Chrome na počítači a potom klepnite na rozbaľovaciu ponuku vpravo hore.
 • Potom vyberte Ďalšie nástroje> Rozšírenia.
 • Zapnite režim vývojára vpravo hore.
 • Nakoniec klepnite na tlačidlo Aktualizovať umiestnené v hornej časti.

Teraz skontrolujte, či Adblock teraz funguje správne a či môže blokovať reklamy na webových stránkach Crunchyroll alebo nie. Funguje s touto opravou Adblock for Crunchyroll správne? Ak to nedokáže, môžete vyskúšať niektoré ďalšie metódy.

Riešenie 2: Použite iný Adblocker alebo prehliadač

Ak váš preferovaný blokovanie reklám alebo prehliadač nedokáže poskytnúť očakávané výsledky, je čas na zmenu. V obidvoch týchto doménach existuje veľa možností. Ak hovoríme o blokátoroch reklám, môžete si okrem iného vybrať z AdGuard, AdBlock, StopAll Ads, Ublock, Adblock Plus, Ublock Origin.

Rovnako tak môžete vyskúšať rôzne ďalšie prehľadávače, ktoré sú dodávané so zabudovaným blokovačom reklám, ako napríklad Brave, Opera Mini atď. Vďaka ktorejkoľvek z týchto volieb môže AdBlock správne fungovať na webovej stránke Crunchyroll.

Riešenie 3: Zmena súboru hostiteľa

Tu pridáme static.vrv.co (prostredníctvom ktorého Crunchyroll zobrazuje reklamy) do súboru hostiteľa vášho počítača. Pretože bude informovať váš prehliadač, že chce skontrolovať, či sa vo vašom počítači nachádzajú tieto reklamy. Pretože váš počítač tieto reklamy nemá, jednoducho by sa im nepodarilo načítať tieto reklamy a potom ich úplne vynechať.

 • Jednoducho spustite program Prieskumník súborov a choďte na nasledujúce miesto:
  C:WindowsSystem32driversetc
 • V rámci toho by ste si potom mali pozrieť súbor hostiteľa. Kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť Otvoriť v. Potom v zozname aplikácií vyberte Poznámkový blok.
 • Teraz pridajte nasledujúci riadok na koniec súboru:
127.0.0.1 static.vrv.co
 • Teraz súbor uložte a potom ho ukončite. Potom jednoducho spustite web Crunchyroll a skontrolujte, či Adblock funguje správne alebo nie.

Funguje s touto opravou Adblock for Crunchyroll správne? Ak to nedokáže, môžete vyskúšať niektoré ďalšie metódy.

ako nastaviť makro

Pozri tiež: Ako zapnúť zoznam na odstránenie upozornení Adblock

Riešenie 4: Blokujte žiadosti o reklamu

Môžeme tiež priamo zablokovať adresu URL alebo odkaz, prostredníctvom ktorého sa reklamy zobrazujú na tomto webe. Váš prehliadač preto nemôže načítať túto adresu URL a potom by sa načítanie reklám tiež nepodarilo načítať. Vykonalo by sa to však prostredníctvom možnosti Nástroje pre vývojárov v prehliadači Chrome.

 • Stačí teda v počítači spustiť prehliadač Chrome a prejsť na web Crunchyroll.
 • Teraz použite alebo nastavte klávesové skratky Ctrl + Shift + I na jednoduché spustenie okna Inspect.
 • Prejdite na kartu Elementy a stlačením klávesov Ctrl + Shift + P spustite príkazový riadok.
 • Teraz buď vyberte z rozbaľovacej ponuky možnosť Zobraziť blokovanie žiadostí, alebo ju zadajte do určeného priestoru a stlačte kláves Enter.
 • Potom v dolnej ponuke vyberte možnosť Povoliť blokovanie požiadaviek.
 • Klepnite na ikonu plus, ktorá sa nachádza vedľa položky Povoliť blokovanie žiadostí, zadajte na príslušnom mieste súbor vrv.co. Potom stlačte klepnite na Pridať. Ako pomôcka vám môže pomôcť nasledujúci obrázok.

Vďaka tomu Adblock pracuje na webových stránkach Crunchyroll. Funguje s touto opravou Adblock for Crunchyroll správne? Ak to nedokáže, môžete vyskúšať niektoré ďalšie metódy.

Riešenie 5: Použitie domény Block Request

Rovnako ako vyššie uvedené riešenie, môžete tiež využiť doménu Block Request. Ako už jeho názov napovedá, bude blokovať všetky prichádzajúce požiadavky, ktoré pochádzajú z konkrétnej domény. Tu by sme teda preskúmali doménu, prostredníctvom ktorej nám spoločnosť Crunchyroll zobrazuje reklamy, a potom tento odkaz pridať do tohto zoznamu. Tu sú povinné kroky pre rovnaké kroky:

 • Prejdite na web Crunchyroll na webe Chrome
 • Stlačením klávesových skratiek Ctrl + Shift + I jednoducho spustíte okno Inspect.
 • Prejdite do sekcie Sieť a klepnite na Médiá
 • Potom môžete prehrať video a ponechať toto okno kontroly otvorené.
 • V sekcii Názvy potom získate zoznam všetkých domén, ktoré môžu načítať všetky tieto reklamy.
 • Kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť Blokovať doménu žiadosti.

To je všetko. Teraz by váš Adblock pracoval na webových stránkach Crunchyroll.

Riešenie 6: Používanie Guest Pass

Ak nechcete vykonať vyššie uvedené vylepšenia, je tu ďalší jednoduchý spôsob, ako problém vyriešiť. Táto webová stránka pravidelne rozdáva karty Guest Pass, čo vám umožňuje prehliadať ich stránky bez reklám dva dni alebo 48 hodín.

Záver:

Tu je všetko o ‘Adblock For Crunchyroll: Get Adblock Working‘. Pri tejto poznámke uzatvárame článok o tom, ako dosiahnuť, aby Adblock správne fungoval na webových stránkach Crunchyroll. Dajte nám teda vedieť svoje myšlienky a návrhy v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: