Prístup k záložkám Twitteru na ploche - výukový program

Takmer každý z nás v istej chvíli žije každodenným životom Twitter používateľ, ktorý to urobil. Pred chvíľou Twitter pridal malú funkciu s názvom Záložky, ktorá vám v zásade umožnila ukladať tweety a nechať ich ukladať. Takže ste nemuseli ísť na chuť a opätovné tweety tweetov iba kvôli tomu, aby ste ich skutočne uložili. V tomto článku si povieme niečo o prístupe k záložkám Twitter na pracovnej ploche - príručka. Poďme začať!

Problém je v tom, že táto sekcia Záložky má chybu, pretože je k dispozícii iba vo verzii pre mobilné aplikácie namiesto pre počítače.

Takto to znamená, že si z pracovnej plochy nemôžete ukladať záložky do tweetov a že nemáte prístup ani k tým, ktoré ste si už vlastne označili ako záložky.

Twitter tiež pred časom pridal funkciu záložiek do svojich aplikácií. Táto funkcia tiež umožňuje uložiť tweet do vyhradenej sekcie aplikácie. Je to v skutočnosti lepšie, ako to znova zapisovať alebo páčiť. Sekcia so záložkami môže byť neprehľadná, aj keď nie ste opatrní, ale je to lepšie, ako ísť po retweetu alebo obľúbenej trase. Táto funkcia je bohužiaľ v skutočnosti obmedzená na aplikácie. Tweety si nielen nemôžete ukladať do záložiek z webovej verzie, ale ani k nim nemáte prístup. Našťastie existuje skutočne jednoduché riešenie; Twitter pre mobil.

Prístup k záložkám na Twitteri

Záložky na Twitteri nemusia byť súčasťou počítačovej verzie webových stránok, boli však integrované do mobilnej webovej verzie. Ak chcete získať prístup k záložkám služby Twitter na pracovnej ploche, navštívte mobilnú verziu služby Twitter.

Prihláste sa v mobilnej verzii a potom kliknite na svoj profilový obrázok v hornej časti. Potom sa otvorí ponuka spolu s možnosťou Záložky. Klepnutím na ňu zobrazíte všetky svoje tweety označené záložkou. Je samozrejmé, že ak si potrebujete pridať tweet z pracovnej plochy do záložiek, toto je skutočný spôsob.

Twitter nepridáva túto možnosť k počítačovej verzii svojich webových stránok, je v skutočnosti smiešne. Funkcia záložiek je skutočne užitočná; spolu s toľkými tweetmi na časovej osi používateľa a naozaj veľkým počtom retweetov cituje tweety a tiež sa im páčia. Udržiavať prehľad o niekoľkých tweetoch alebo dobrom vlákne nie je ľahké. Nejde len o to, dať mu sociálnu podporu, aby ste si ju mohli znovu prečítať, keď potrebujete.

Ďalej | Záložky na Twitteri na ploche

Používateľom by mohlo stačiť zasielanie tweetov niekomu, čo zapojí ďalších ľudí a jeho použitie je sotva pohodlné. V skutočnosti by nebolo treba veľa pridať túto funkciu do počítačovej verzie webu. Zvážte, ako Twitter mení spôsob, akým môžu aplikácie tretích strán používať jeho API, vďaka čomu sú niektoré z najlepších skutočne zastarané. Používateľom by sa tiež mala poskytnúť lepšia skúsenosť.

Ak to považujete za nepríjemný spôsob prístupu k záložkám služby Twitter na pracovnej ploche. Môžete kedykoľvek použiť funkciu záložiek vo svojom prehliadači. Prehliadače majú funkciu synchronizácie, ktorá vám dáva povolenie na synchronizáciu záložiek medzi rôznymi pracovnými plochami a dokonca aj mobilnými zariadeniami. Môžete tiež vytvoriť vyhradený priečinok pre tweety, ktoré ste označili záložkami, a zabrániť tak ich zmiešaniu so všetkým ostatným, čo ste si označili ako záložku. Funguje to iba v prípade, že vo svojom telefóne nepoužívate aplikáciu Twitter veľmi alebo vôbec.

Prečo prepnúť z označenia Páči sa mi do záložiek? | Záložky na Twitteri na ploche

Za posledných pár rokov tiež Twitter pomaly zmenil chovanie tlačidla Páči sa mi to (predtým známe ako Obľúbené). Kedysi to bol spôsob, ako prejaviť uznanie za príspevok. Bolo to tiež náhradné riešenie na ukladanie tweetov a automatizáciu úloh pomocou služieb, ako je IFTTT.

ovládače galaxy s7 edge pre Windows 10

Teraz sa funkcia Páči sa mi používa skutočne verejne a zohľadňuje to aj mechanizmus odporúčaní služby Twitter. Kedykoľvek sa niekomu vo vašom kruhu páči tweet niekoho iného, ​​zobrazí sa to vo vašom informačnom kanáli. Twitter dokonca pošle vašim sledujúcim upozornenie na tweety, že sa vám tiež páčili.

Ak sa vám páčili tweety, mali by ste si ich nechať na neskôr. Pravdepodobne to nie je to, čo sa chcete, chlapci, stať.

Teraz si vlastne budete musieť začať pridávať záložky do tweetov. Záložky sa robia súkromne a údaje sa nezdieľajú s nikým. Samostatná časť pre záložky na Twitteri obsahuje všetky vaše tweety so záložkami. Pozrime sa, ako funguje záložka Twitter v mobilnej aplikácii a na webe.

Ako si môžete pridať tweety do záložiek v mobilnej aplikácii Záložky na Twitteri na ploche

Kedykoľvek prechádzate svoj twitterový kanál a narazíte na tweet alebo odkaz. To, čo si chcete uložiť na neskôr, kliknite na tlačidlo Zdieľať. To isté môžete urobiť aj vy z rozšíreného pohľadu tweetu.

  • Vo vyskakovacom okne musíte kliknúť na Pridať Tweet k záložkám.

Záložky na Twitteri na ploche

Teraz to nájdeme tiež v sekcii Záložky na Twitteri.

  • Prejdite na domovskú obrazovku aplikácie Twitter a potom kliknite na ikonu svojho profilu v ľavom hornom rohu (alebo potom potiahnite prstom od ľavého okraja obrazovky).
  • Odtiaľ musíte kliknúť na Záložky.

Záložky na Twitteri na ploche

  • Teraz sa tu zobrazia všetky vaše uložené tweety. Najnovšie tweety označené záložkami budú tiež v hornej časti. Tweet bude obsahovať aj všetky pripojené médiá. Kliknutím na ňu tweet rozšírite a zobrazia sa vám odpovede.

Ak chcete odstrániť tweet zo záložiek, kliknite na tlačidlo Zdieľať a potom vyberte možnosť Odstrániť zo záložiek.

Ako si môžete dať tweety do záložiek na webe Twitter? | Záložky na Twitteri na ploche

Proces je rovnaký ako na webových stránkach Twitter, ku ktorým je prístup z ľubovoľného počítača alebo mobilného webového prehliadača.

  • Najskôr otvorte webovú stránku Twitter a vyhľadajte tweet, ktorý si potrebujete pridať do záložiek.
  • Klepnite na tlačidlo Zdieľať v dolnej časti tweetu.
  • V ponuke klepnite na Pridať Tweet k záložkám. Tweet bude tiež označený ako záložka.
  • Nájsť sekciu Záložky je na webových stránkach pre počítače skutočne jednoduchšie. Na bočnom paneli uvidíte tiež tlačidlo Záložky. (Ak používate notebook alebo menší displej a bočný panel je v kompaktnom režime, uvidíte v skutočnosti iba ikonu záložky.)
  • Klepnutím na tlačidlo Záložky na bočnom paneli otvoríte svoje tweety označené záložkami.
  • Vy teraz môžete prehľadávať aj všetky svoje uložené tweety.

Ak chcete odstrániť tweet zo zoznamu záložiek, klepnite na tlačidlo Zdieľať a vyberte možnosť Odstrániť Tweet zo záložiek.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Recenzia: Je použitie Putlockeru bezpečné alebo legálne?