6 trikov, ako vyťažiť z Apple Watch maximum

The Apple Watch sa stalo neuveriteľným zariadením s možnosťami, ktoré idú nad rámec technológie, počet zachránených životov je nespočetný. Je čoraz bežnejšie vidieť ľudí s Apple Watch a ich háčikmi, ktoré od nich neviem oddeliť.

Apple Watch majú veľa funkcií, napríklad prijímanie hovorov, odpovedanie na WhatsApps, šport alebo len sledovanie času. Dnes vám však prinášame niektoré rovnako užitočné užitočné funkcie Apple Watch.

Apple Watch

Tajné funkcie, ktoré o Apple Watch nie všetci vedia

Ovládajte Apple TV

Ovládajte Apple TV

Aplikácia Remote je predvolene nainštalovaná v hodinkách Apple Watch a pomocou nej môžeme ľahko ovládať Apple TV. Ak príkaz nenájdete, jednoducho vstúpte do aplikácie a navigujte pomocou obrazovky, akoby to bol dotykový ovládač Apple TV.

Okamžite stlmte hovor

Apple Watch sú zodpovedné za prijímanie všetkých upozornení a hovorov z iPhone, ale len málokto vie, že v prípade potreby ich môžete rýchlo stíšiť. Stačí položiť dlaň na obrazovku Apple Watch a prichádzajúci hovor sa okamžite stlmí.

Tiež si pozrite: Toto sú potvrdené správy o iOS 13 necelý mesiac po jeho predstavení

Odomknite svoj MacBook bez zadania hesla

Odomknite svoj MacBook

Nový MacBook dokáže rozpoznať, či má odomknutý používateľ hodinky Apple Watch, alebo nie, vďaka čomu bude vedieť, či ste to vy, a odomkne sa sám bez potreby zadávať heslo. Na svojom Macu musíte jednoducho prejsť do Predvoľby systému> Zabezpečenie a ochrana osobných údajov> Povoliť Apple Watch na odomknutie tohto Macu.

Ovládajte domácu automatizáciu vášho domu

Ovládajte domácu automatizáciu

V hodinkách Apple Watch je nainštalovaná aplikácia Casa, takže môžete ovládať akékoľvek zariadenie kompatibilné s domácou súpravou. To znamená, že môžete zapnúť a vypnúť svetlá, odpojiť zástrčky alebo dokonca vidieť bezpečnostnú kameru z vášho zápästia.

Nájdite svoj iPhone

Ďalšia z najužitočnejších funkcií nám umožní nájsť náš iPhone, ak sme ho stratili doma. Musíte len vysunúť ovládacie centrum hore na Apple Watch a kliknúť na ikonu iPhone, ktorá ho začne pípať, aby ste ho našli.

Fotografujte na diaľku pomocou iPhone

Fotiť

Jednou z najužitočnejších funkcií hodiniek Apple Watch je schopnosť fungovať ako diaľkový ovládač pre fotoaparát iPhone. Z hodín môžeme presne vidieť, čo sa na fotografii objaví, a stlačiť tlačidlo časovača pre iPhone, aby sa dalo niečo odfotiť.

To boli niektoré z funkcií, pomocou ktorých môžete byť pre Apple Watch užitočnejšie, od iDropNews nám povedzte oveľa viac a nezabudnite, že máte k dispozícii aj veľmi užitočné aplikácie, ako je táto, ktorá vám umožňuje používať Instagram.