6 vylepšení, ktoré by mali prísť na iPad Pro pred trojitým fotoaparátom

Postup času je neúprosný a so septembrom za rohom sa vynára veľa povestí. Prakticky sa považuje za samozrejmé, že nový iPhone bude mať trojitý fotoaparát , ktoré majú niektoré zariadenia s Androidom. Bude to znamenať revolúciu podobnú dvojitému objektívu z roku 2016?

Ak však povieme bokom, nový iPad môže obsahovať aj tento systém snímania obrázkov. Kto má pravdu povedať, kto používa iPad často na fotenie? Dobre, áno, používa sa to pri skenovaní alebo pri akademickej práci. Čo však iPad Pro skutočne potrebuje pred novými objektívmi? V tomto článku podrobne uvádzame, že by vás mal zaujímať.

iPad Pro

6 vylepšení, ktoré by mali prísť na iPad Pro pred trojitým fotoaparátom

Dobrý fotoaparát

Menej môže byť viac. Je zaujímavé, že Apple sa zameriava na dizajn objektívov výnimočnej kvality, ktoré vyplnia zadný roh fotoaparátmi. Vraciame sa k tomu, čo bolo povedané v úvode, len zriedka vidíme iPad s fotoaparátom, väčšinou z dôvodu priestoru a ovládateľnosti. Ak sa Kalifornčanom podarí zvrátiť to, čo už majú, bol by to veľmi zaujímavý úspech.

Väčšia obrazovka

Nie je to tak, že by sa nám súčasných 12,9 zdalo málo. Avšak, obrazovka epických rozmerov, hovorí sa dokonca o tom, že 16-palcový môže byť bombou, čo by mnohým používateľom umožnilo skutočne začať s iPadom na prenosných počítačoch. Milosťou tabletu Apple je, že sa integruje do ekosystému, ktorý funguje perfektne, väčšia obrazovka by mala veľa energie, nie tri fotoaparáty. Nový operačný systém určený pre iPad by mal so svojou vlastnou entitou a charakterom vynikajúce zariadenie tejto veľkosti.

Príspevky sa pýtať, byť OLED

Sú uvedené ekonomické otázky. Veľký tablet s displejom technológie OLED by bol strašne drahý, ale nedokáže Apple nájsť poskytovateľa, ktorý ponúka kvalitu za rozumnú cenu? Možno by ste tiež mohli spustiť divíziu schopnú vytvárať vaše vlastné obrazovky a nemusieť sa spoliehať na tretie strany. IPad s veľkou obrazovkou a OLED by odporučil toľko nezapínať počítač. Rozveselte sa, Apple.

Navrhnite si svoju externú klávesnicu

A nemusieť kupovať lacné klávesnice, ktoré síce nie sú zlé, ale nie sú Apple. Teraz, keď sa zdá, že svet príslušenstva smeruje od zadku ku Kalifornčanom, urobte si decentnú klávesnicu, ktorá nevyletí do nebies a so zahrnutým trackpadom by bola bomba. Išli by sme viac smerom k požadovanej koncepcii výmeny notebooku.

Extra port USB-C (alebo dva)

Ak je niečo, čo ma na tom ohromuje MacBook má 4 porty USB-C . Môžete ho načítať z požadovanej orientácie, mať pripojený SSD a 4G modem. IPad Pro, ktorý bol skutočne plne funkčný, musí mať viac ako jeden port. Pre praktickosť, pohodlie, ovládateľnosť a užitočný zmysel. Povedzme to, ako to nazývame, v tomto prípade môžeme povedať, že viac je lepších.

Pozri tiež: 6 profesionálnych trikov na vylepšenie batérie vášho iPhone

Dookola s jablkom

Nezmysel, ktorý nie je až tak veľa. IPad je zariadenie, ktoré sa zvyčajne používa vodorovne, najmä ak máte puzdro, ktoré funguje ako statív. No, Apple, po toľkých rokoch trvá na tom, že dá jablko, akoby to bol iPhone. Nie je logickejšie to robiť tak, že keď to dáte horizontálne, jablko vyzerá dobre? No tak, nie je to také ťažké, ani to nepotrebuje dizajnérsky tím.

V zozname by sme mohli pokračovať s ďalšími návrhmi, niektorými rozumnejšími ako inými. Ide o to, že je zrejmé, že sa necítime ako iPad Pro s 3 fotoaparátmi. Chceme veľmi výkonné prerušovacie zariadenie, ktoré niekedy nahradí notebook, čo je multifunkčné zariadenie a má jasné povolanie služby. Dočkáme sa to tohto roku 2019? Šetria aplikácie eso v rukáve? Uvidíme konečne 3 kamery alebo budeme dýchať ľahko? Mnoho otázok, ktoré sa šíria vo vzduchu a budú odhalené z KeyNote, ktorý sa uskutoční v septembri.