4 funkcie, ktoré online poradcovia používajú na pomoc s duševným zdravím svojich klientov

  Online poradcovia Hoci osobné terapeutické sedenia sú uprednostňované pred online terapeutickými sedeniami, druhá možnosť je skvelým spôsobom, ako sa ľudia môžu zoznámiť s myšlienkou terapie. Niektoré sociálne stigmy týkajúce sa terapie sú nešťastné; jeho cenovka môže byť dokonca ešte viac obmedzujúca. Našťastie, postoje k starostlivosti o duševné zdravie sú čoraz pozitívnejšie a akceptovanejšie a čoraz viac zdravotných poisťovní si uvedomuje jej dôležitosť.

ako nastaviť acestream

Pre mnohých ľudí môžu byť flexibilnejším, cenovo dostupnejším a diskrétnejším (ak je to pre vás dôležité) spôsobom terapie online. Online terapeutické sedenia majú niekoľko jedinečných nástrojov.

Niektoré z týchto funkcií môžu fungovať s najnovšími funkciami predstavenými v Android 10 spolu s ďalšími aktualizáciami z radu telefónov Apple. Ak máte telefón, môžete využiť aj niektoré funkcie, ktoré online poradcovia využívajú na duševné zdravie svojich klientov. Môžete sa tiež pozrieť na blogy MyTherapist terapeuta zdroje, ak sa chcete dozvedieť viac o tom, či je terapia pre vás tou správnou voľbou.

Súprava nástrojov online terapie

Niektoré webové stránky s online terapiou môžu mať službu nazývanú súbor nástrojov online terapie. Táto služba v podstate zahŕňa rôzne spôsoby, ako pomôcť vášmu duševnému zdraviu produktívnymi spôsobmi.

Niektoré z týchto služieb zahŕňajú pracovné listy, ktoré môžu vášmu terapeutovi pomôcť lepšie vás pochopiť ako človeka. Naplánované živé stretnutia pomáhajú terapeutom koordinovať konzistentné stretnutia, aby prediskutovali vaše duševné zdravie. Ďalšou funkciou je denníková aktivita, v ktorej vám váš terapeut poskytuje online denník, do ktorého si môžete zapisovať svoje pocity a zdieľať ich.

Súprava nástrojov online terapie môže dokonca obsahovať rôzne aplikácie, ktoré pomáhajú pri relaxácii. Tieto aplikácie zahŕňajú jogu, meditáciu, každodenné cvičenie a ďalšie, ktoré môžu zlepšiť vaše duševné a fyzické zdravie.

Správy

Vďaka modernej vymoženosti technológií vás môžu online terapeuti kontaktovať rôznymi spôsobmi. Svojmu terapeutovi môžete poslať SMS každý deň v týždni v závislosti od jeho hodín. Napríklad, ak máte otázku neskoro v priebehu dňa, môžete im poslať textovú správu cez webovú stránku online terapie a mali by sa vám rýchlo vrátiť.

Okrem posielania textových správ vám terapeuti môžu nahrávať videá, ktoré si môžete pozrieť vo svojom voľnom čase. Mohli by vytvoriť scenár obsahujúci rôzne aktivity, ktoré môžete vykonávať v záujme svojho duševného zdravia.

A nakoniec, váš online poradca vás môže chcieť osloviť aj prostredníctvom telekonferencie. Na vytvorenie videohovoru môžete použiť tablet, telefón alebo počítač. Týmto spôsobom vás váš terapeut bude môcť vidieť a zaznamenať akékoľvek vaše fyzické správanie počas vášho rozhovoru.

myš Star Wars Battlefront 2 sa nezobrazuje

Sieť profesionálov

Keď si vyberiete webovú stránku pre online terapiu, môžete mať prístup k veľkej sieti odborníkov, ktorí sú vám k dispozícii.

Niektoré webové stránky môžu mať veľkú skupinu vyškolených poslucháčov.

Hoci to nie sú vyškolení profesionáli, títo jednotlivci vám môžu pomôcť tým, že si vypočujú čokoľvek, čo chcete povedať. Ich pomoc môže byť neoceniteľná, keď potrebujete, aby vás niekto vypočul.

V závislosti od veľkosti webovej stránky môžete mať prístup k stovkám licencovaných profesionálnych terapeutov. Mnoho terapeutov sa špecializuje na konkrétnu oblasť, ako je manželské poradenstvo, a online terapia vám poskytuje prístup k tým, ktorí nemusia byť dostatočne blízko, aby sa mohli osobne vidieť. Vyberte si terapeuta, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ak zistíte, že vybraný terapeut nespĺňa vaše požiadavky, vždy môžete poslať správu na webovú stránku a nájsť iného terapeuta.

Dostupnosť

Niektorí online lekári a terapeuti sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni v súvislosti s rôznymi problémami duševného zdravia. Webové stránky, ktoré podporujú túto funkciu, môžu byť drahé; avšak pre tých, ktorí to považujú za potrebné a uskutočniteľné, môže byť táto funkcia neoceniteľná.

Dokonca aj online terapeuti s väčším počtom štandardných hodín vám budú pravdepodobne dostupnejší ako profesionál, ktorý potrebuje byť fyzicky v kancelárii vo vašej oblasti. Krátke návštevy alebo rýchle príležitosti na prispôsobenie sa vám môžu byť bežnejšie u online terapeutov a môžu sa ľahšie prispôsobiť vášmu rozvrhu.

Celkovo

Webové stránky s online terapiou obsahujú toľko funkcií, ktoré sú možné len vďaka internetu. Pri výbere toho, ako chcete navštevovať terapiu, môžete merať výhody osobného sedenia s pohodlím online terapie.

8-bitový hudobný tvorca