10 najlepších textových hier pre Android pre milovníkov textových hier

Nie každý človek je nadšencom rýchlo sa rozvíjajúcich hier, ktoré majú vysokú grafiku. Niektorých možno bude treba zamestnať textovými hrami, ktoré sú čoraz zábavnejšie na prehliadku, a napriek tomu ocenia strhujúci zážitok z hrania sortimentu hier s dejovou zápletkou.

textové hry

Tieto obsahové misie sú tak veľkým potešením, že zabijete nejaký voľný čas a rozhodujete o tom, čo sa v hre stane ďalej. Vyhodnoťte najlepšie hry s obsahom, ktoré vás nenechajú bezradným.

Textové hry Andriod

Magic - textová RPG skúsenosť (CYOA)

Magium je vynikajúci medzi ostatnými zážitkovými hrami, ktoré môžete položiť do rúk. Hra sa zameriava na konvenčného človeka menom Barry, ktorý mu vyčistí cestu v mágovej súťaži. Táto hra prichádza ako inteligentný román, v ktorom sa musíte vyrovnať s nadanými rozhodnutiami, aby ste dosiahli triumf.

Kodi Fox novinky naživo

Hra nepochybne nie je pre vás, ak máte šancu, že sa skôr venujete skôr rôznym typom hier, ktoré ponúkajú vývoj a aktivitu, a nie zaujímavým knižným zážitkom. Táto hra vám umožní zvoliť si vlastnú skúsenosť. Napriek tomu, že existujú rozumné možnosti, pri ktorých nemusíte vidieť, že je používateľské rozhranie hlboko vyčistené. Bude to však výnimočný komponent, v ktorom uvidíte, že ste nadšencom kníh fantázie.

Stiahnuť ▼: magium

Forbidden Valley - textové dobrodružstvo

Zakázané údolie obsahuje strhujúci príbeh, ktorý je možné kombinovať s viac ako 11 hudobnými skladbami a postupne tak pridať nový štýl. Najlepšie na tom je inteligentné vylepšenie príležitostí, ktoré vyplynú z aktivít ľubovoľných hráčov.

Dej je postačujúci a je komplexný s menšími ako očakávanými hrami, ktoré sú tak zábavné na vyšetrovanie. Nepochybne sa stanete závislí od udalosti, ktorú ste fanatikmi do prezerania. Okolité melódie spolupracujúce s remeselnými zručnosťami nepochybne povzbudia vašu tvorivú myseľ a prenesú vás do iného vesmíru. Najlepšie na tom všetkom je, že až do konca hry môžete napredovať úplne zadarmo.

Stiahnuť ▼: Zakázané údolie

Čarodejníctvo! 3

Toto je tretia hra v čarodejníckom usporiadaní, ale na to, aby ste si zahrali tento, nepochybne nemusíte zažiť prvý a druhý diel. Táto hra vám umožňuje preskúmať a vytvoriť svoj vlastný príbeh s mnohými skúsenosťami, ktoré môžete preskúmať.

Svoje spiritualistické dobrodružstvo si môžete vychutnať s novými kúzlami a novým kúzlom esa. Nech je to už akokoľvek, na to, aby ste si cestu prešli touto skúsenosťou, nepochybne musíte mať ostrú pamäť. Je to určite strhujúce rozšírenie aranžmánu a môže vás prinútiť hrať každého z nich v aranžmá.

Stiahnuť ▼: Čarodejníctvo! 3

Kai Chronicles

Toto je hviezdna aplikácia, ktorá vám umožní prístup k dvanástim herným knižkám od Project Aon na jednom mieste. V podstate si stiahnite hernú knihu, ktorá sa vám páči, a začnite zábavnou hrou s obsahom. Hru môžete ušetriť v ktoromkoľvek segmente kníh a svoje ušetrené hry môžete dať alebo importovať do rôznych pomôcok.

Keď už hovoríme o herných znalostiach, všetkých dvanásť herných kníh je presvedčivých, kde ste rozhodujúci pre svoje posledné predurčenie. Šokujúce je, že v hre nie sú žiadne kontrolné body, ktoré by naznačovali, že by ste mali začať od najskoršieho východiskového bodu súčasti a mať šancu zahryznúť do prachu. Na akúkoľvek otázku neexistujú nijaké základné odpovede, iba tie, ktoré ovplyvňujú konečný výsledok vašej hry.

stiahnuť ovládače telefónov samsung

Stiahnuť ▼: Kai Chronicles

Výber robotov

Ak by ste boli nadšencom milostnej veci sci-fi, mali by ste radi Choice of Robots. Táto hra zdôrazňuje jednu z druhov robotických postáv, ktoré formujete pomocou svojich úvah a tvorivej mysle. Váš robot si uvedomí, čo mu ukážete, či už je to láska alebo pohŕdanie.

Dej je veľmi strhujúci a potenciálny výsledok závisí od rozhodnutí, ktoré v hre urobíte. Napriek tomu, že sa hra pôvodne javí ako prudký nápor, musíte si zvoliť asociáciu s postavou, keď ju už poznáte.

Táto hra vás vo všeobecnosti privedie k vášnivým pocitom ako v takmer každej sekcii a vy nemôžete odolať, ale napriek tomu budete ovplyvnení luxusne komponovanými pocitmi.

Stiahnuť ▼: Výber robotov

Medieval Fantasy RPG (Choices Game)

Toto je obrátený príbeh, ktorý sa podobne ľahko učí, Stredoveká fantasy RPG. Táto hra vám umožňuje byť hlavným impulzom za hlavnou postavou a viesť ju k mnohým úspechom, ktoré sa dajú otvoriť pod obrovským príbehom vytvoreným s dlhou dobou práce.

Napriek tomu, že vám môže trvať asi časť, kým sa dostanete úplne do postavy, ale pri pokračovaní vás príbeh bude ničiť, aby ste pokračovali v zážitku. To, čo vás drží, sú výsledky a ceny každého výberu, ktorý človek v hre urobí. V žiadnom prípade od tohto nemôžete čakať stretnutie bez propagácie, pretože sa jedná o bezplatnú aplikáciu.

firewall pre nekorenovaný android

Stiahnuť ▼: Stredoveká fantázia

DEAD CITY Textové dobrodružstvo aCYOA

Táto vám otvorí neslýchanú úroveň záujmu. Aplikácia Mŕtve mesto sprevádza aplikačné rozhranie hovoriace o slovo, kde vám hlavná postava Sam úplne podlieha, aby ste v nej mohli žiť.

Táto hra má presvedčivý príbeh, v ktorom sa musíte rozhodnúť pre zásadné rozhodnutia, aby ste ušetrili Sama. Napriek tomu môžete mať predtým pocit, že vaše rozhodnutia príliš neovplyvnili príbeh, ale je určite vzrušujúce dať si ruku do hry. Pri konkrétnom zameraní budete možno musieť zaplatiť, aby ste mohli pokračovať v hre, ktorá je však úplne porovnateľná s propagáciou zobrazenia, na rozdiel od straty pár dolárov z vrecka.

Stiahnuť ▼: Mŕtve mesto

Paladins: Text Adventure RPG

Táto vás postavila na miesto rôznych postáv stredovekého románu Davida Dalglisha. Existuje 103 častí, ktoré vám otvárajú vierohodnosť dosiahnutia 150 úspechov. Táto hra nevyžaduje iba vaše voľby, aby ste si vyčistili cestu hrou, ale navyše žiada karmu, aby pokračovala v nasledujúcej časti hry.

Ak máte šancu, že budete potrebovať niečo viac, môžete to všeobecne získať sledovaním propagačných akcií. Aj keď to môže znieť v poriadku, môžete sledovať promá, ktoré budú v hre pokračovať. V skutočnom tréningu však môže byť nepochopiteľné, keď musíte hru odložiť. A sledujte postupovanie reklám, ktoré vám zdvihnú karmu.

Stiahnuť ▼: Paladins

chyba spojenia para ale mam internet

Duels RPG - Text Adventure

The Duels RPG je hra, ktorá vám pomôže zapamätať si hernú knihu. To je vyzdvihované s prvkami hry s obsahom RPG. Hrajte obdivuhodne a staňte sa priekopníkom s priekopníckymi zbraňami. A vaše schopnosti. Keďže ide o knižnú RPG hru, táto hra vás stále nenaberá s veľkým obsahom a udržiava nadšenie pre túto hru aj pre používateľov, ktorí nepoužívajú súbory cookie.

Môžete naraziť na niekoľko menších žargónových problémov, aby ste čo najviac uviedli. Túto hru môžete hrať dokonca aj odpojení. Najmä v prípade, že sa vám reklama vôbec nepáči. Môžete web zabiť náladou, ktorý spôsobí zmiznutie najlepších propagácií a podľa potreby ich zapne.

Stiahnuť ▼: Súbojové RPG

Čarodejníctvo! 2

Byť druhou hrou v aranžovaní čarodejníctva. Kde bezpochyby nemusíte hodnotiť prvého, aby ste to odohrali šikovne. Táto hra ponúka niekoľko vynikajúcich ilustrácií a požiadaviek na strategické a myšlienkové schopnosti. V prípade, že ste nadšencom paranormálnej fikcie. Nemôžeme chcieť nič viac, ako hrať túto hru znova a znova.

Človek sa môže cítiť frustrovaný z hlavnej časti, ktorá je stredne malá. Pri pokračovaní v hre však prináša ďalšie intrigy a záujem. Všeobecne možno povedať, že hra nepochybne stojí za hodnotu, ktorú za ňu zaplatíte.

Stiahnuť ▼: Čarodejníctvo! 2

Pozri tiež: 14 najlepších tréningových hier mozgu pre Android v roku 2019

koľko jadier má môj procesor mac