1 z 3 inteligentných hodiniek predaných v minulom štvrťroku boli hodinky Apple Watch

Keď prestaneme myslieť na ako veľmi ovplyvnil príchod rôznych produktov Apple na ich príslušných trhoch, môžeme získať predstavu o tom, aký vplyv môžu mať. Aj keď už nie sú také inovatívne ako kedysi, pravdou je, že stále majú tento efekt medzi nami a v samotnom priemysle. A jedným z veľkých príkladov toho je trh pre inteligentné hodinky s Apple Watch.

To, čo kedysi vyzeralo ako niečo, čo sa nikam nedostane a ktoré by jednoducho zostalo ako úplne nepotrebné príslušenstvo telefónu, je teraz zodpovedné za udržanie jeho segmentu v strehu. Apple Watch, ktoré mali skutočne katastrofálne začiatky, za tie roky preukázal, že potrebujeme len nejaký čas, aby sme sa stali hodinkami, ktoré všetci chceme. A teraz údaje zverejnené používateľomKontrapunktický výskumpotvrdiť.

Apple Watch

Podľa štúdie by Apple dosiahol približne 35,8% z predaja inteligentných hodiniek v minulom štvrťroku. Inými slovami, z každých 3 predaných zariadení boli 1 hodinky Apple Watch, ktoré sú výrazne pred druhou pozíciou a obsadili ich spoločnosti Samsung s 11,1%. Je dôležité mať na pamäti, že tieto údaje zodpovedajú iba predaju inteligentných hodiniek, a nie nositeľkám ako celkom, kde by sme museli brať do úvahy ďalšie zariadenia, ako napríklad náramky na činnosť.

Mohlo by vás zaujímať: Nevyzerá to nič iné, iba to, že by Apple mohol žalovať združenie cestovného ruchu za svoje logo

Tieto údaje upevniť pozíciu spoločnosti Apple na trhu, ktorá si naďalej drží náskok a zvyšuje hodnotu svojich divízií určených pre tento typ zariadení. Týmto spôsobom spoločnosť mierne kompenzujeneuspokojivé výsledkyzískavajú z iPhonu. A predovšetkým sú výsledkom dobrej práce pri navrhovaní zariadenia a nezabúdajú na ňu aj napriek komplikovaným začiatkom.